Küldjél verset, novellát, családregényt. Óhaj, duda, szexszóró

nádassy józsef
* * *
ovális-kincsarcú vágyvillám
szörnynézésű
kéjdúc
döfő kék-zöld szemű
éllány szívó szálka
vágy virág
igéző kellem
nedű revü
alabástrom fenekű
illat lánc füzér
váza
ígéretroham
szuggesztió
rámcsorduló
sziromnőerő
kívánalom álom
csörtető kéjvasaló
mámor kiszorító
szeretkezés adó
óhajduda
szexszóró

5 Responses

  1. a hogyan csináltam magamnak öcsikét tini koromban, míg apu a párttaggyűlésen elnökölt
    jövőre bestseller

    1
    1
    1. Kib@szott nagy hazafi lehetsz, csak azért állítod mert a miniszterelnököd kiadta a „no war, no gender, no migration ” jelszót. A hoholok várnak a katlanban.

      „egy nagyobb méretű transzformátor szállitása a megrendeléstől kezdve kb 2 év mulva történik meg.
      Ezért nem értem, miért nem lövik szét teljesen a vinnyicai interkonnektort, ami nyugat felé az egyetlen 750 kV-os kapcsolatuk. Utána a 3 atomerőművük marad (meg néhány törpeerőmű), ami a teljes igény 50%-át sem tudja fedezni. Tél van, a vezetésnek döntenie kellene:

      vagy a lakosság megfagy vagy gyakorlatilag leáll az ipar.

      A burstini buffererőmúvet még két éve lenullázták az oroszok, ez volt Vinnyica tartaléka.

      A románok felé menő 750 kV-os vezeték teljesen megbízhatatlan a rossz minőségű és régi transzformátorok és interkonnektorok miatt, arról nem tudnak nagyobb mennyiségben áramot levenni az ukránok.

      Ezeknél a tanszformátoroknál az is kérdés lesz, hogy ki tud az exszovjet szabványoknak megfelelő darabot szállíítani, vagy nyugati szabványnak megfelelőt használnak. Akkor viszont még sok egyebet is cserélni kell majd utána, ami horror pénz lesz.”

  2. „a pénteki nagy orosz légitámadás után a hálózat helyreállítása több hetet vehet igénybe.

    Az ilyenre értette Putyin, hogy kíméletesen bánnak az ukránokkal. Mert amúgy üzemanyag, jármű, eszközök, közlekedés, és úgy általában semmijük sem lenne már „a helyreállításhoz”.

    A fejlettnyugati konzumidióta meg beveszi, hogy az oroszok „nem bírnak Ukrajnával”.

    1
    2
  3. Tisztelt Olvasóim!
    Szokásomhoz híven ezúttal Szabó Lőrinc: Lóci óriás lesz című versét aktualizáltam Magyar Péterre. … Olvassák szeretettel, de előtte, ha tehetik az eredeti vers olvasásával kezdjék:
    https://www.facebook.com/share/p/1JGZ3hefaz/

    Bognár Zsolt:
    A gatyás nem lesz óriás
    Perlekedtem egy manökennel,
    hisz törpe ő, nem óriás.
    Gatyás, unalmas a műsor,
    Gatyás, fogd már be a szád!
    Jössz le rögtön a Ford platóról?
    Kinek a papné, kinek a pap,
    Megint ledobtad az ékszíjt,
    És leverted a poharat.
    Hiába szidtam az eszementet,
    Nem is hederített reám.
    Féltem, hogy sohase lesz vége,
    Végigpofázta a győri délutánt.
    Séróját kuljásan felnyírta,
    Ismételgette önmagát:
    ,,Hazudok, mint a vízfolyás, szoktam!”
    Erről kerregett egész délután.
    Hallgatóságát tönkrenyúzta,
    De tetszett nekik a: kicsi.
    Ötször mondta el ugyanazt,
    S a hívei tapsoltak neki.
    Hallgattam, de csórikámból
    Szememben szellemi törpe lett.
    Mi lenne, gondoltam, ha végre már
    Ott lenne, ahol a helye?
    De csak mondta, mondta,
    Látszott, hogy nem unja a rizsát,
    Megígért ő aranyórát lánccal,
    És festett egy vesztes utópiát.
    Számára ez volt a hit, az eszme,
    A plató fölött lebegett szegény,
    S mint nyomorult rab ficergett
    Lelke börtönfenekén.
    És ijesztő volt mindezt látni,
    Hogy nagy akar lenni a sz@ros,
    Semmit nem tud és erőtlen,
    – Gyönge vagy kicsi és lapos!
    Mindenkit lenézel, alázol,
    Irigységed falat emel –
    Föl, föl! Törtetett előre,
    Hogy legyen, CSAK Ő legyen.
    És lassan elfutott a méreg
    Ki ez a torz lelkű vádoló?
    Kirobbant belőlem, állj, ne tovább,
    Te irigységtől sárguló!
    Tenni akartam, bosszút állni,
    Megmutatni, hogy mit tudok,
    Másfél éve mérgez hazát és embert,
    E hazug némber-áruló.
    Gyűlöltem, oh, hogy meggyűlöltem,
    És ekkor zsupsz egy pillanat,
    Felébredtem, noha szánom-bánom,
    De elaludtam a manöken alatt.
    Felugrottam, te hoppos! – aztán
    Ne féj! – mondtam csendesen,
    A vér az nem válik vízzé,
    Buksz te nélkülem is. Úgy legyen!”

    1
    2

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

  • 2026.06.27. at 22:23
    "Remélem sokan felfordulnak majd!" . -írta...
  • 2026.06.27. at 22:11
    Végre egy tökös fickó.
  • 2026.06.27. at 22:11
    Aha ..Csodával határos...Így megszeretted az szdszeseket?...
  • 2026.06.27. at 22:08
    Szóval a meggyalázás érdeklődés hiányában ma...
  • 2026.06.27. at 22:06
    egy magyargyűlölő úgysem képes megmagyarázni
  • 2026.06.27. at 22:04
    Most már folyamatosan minden érintettet, politikust,...
  • 2026.06.27. at 21:58
    Szegény hülye, a zártság csak neked...
  • 2026.06.27. at 21:40
    Meghallgatás?Ezt czunyiné mondta neked a védvonalnál?...
  • 2026.06.27. at 21:37
    Tök jó.Akkor most lássuk azt a...
  • 2026.06.27. at 21:34
    de egy hazátlan ezt úgysem érti....

Népszerű

Népszerű