Tóth-Szántai József polgármester mondja.
Nemcsak az egyszeri 16 ezer forintos juttatást kapják tehát kézhez a napokban a miskolci nyugdíjasok, hanem egy fergeteges szilveszter is vár rájuk.

Forrás: Facebook
Zenés-táncos óévbúcsúztató a miskolci nyugdíjasoknak
Miskolc december 29-én a Generali Sportarénába várja a szépkorúakat egy nagyszabású batyusbálra, amelyet kifejezetten Miskolc nyugdíjasainak szerveztek. A program célja, hogy a pénzbeli juttatás mellett közösségi élményt is adjon azoknak, akik hosszú évtizedekig építették a város életét. A fellépők névsora is a jó hangulatot ígéri: Suzy, a Kántor Band és Dj Lui’Big gondoskodik az esti zenéről és táncról.
A rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A belépőjegyeket december 1. és 3. között lehet átvenni a Városháza aulájában, személyi igazolvány és miskolci lakcímkártya bemutatásával. A szervezők kiemelik: akár asztaltársaságok is regisztrálhatók legfeljebb nyolc főig, névvel, lakcímmel és születési idővel ellátott listával.
Az esemény fővédnökei Csöbör Katalin országgyűlési képviselő és Hollósy András, Miskolc alpolgármestere.

2 Responses
Amúgy ez a rendezvény, hasonlóan a korábbi ingyenes kampányrendezvényhez, milyen finanszírozásból van, mint természetbeni hozzájárulás a szavazatokért???
Katikát elnézve inkább BxÉxANYA