A Fidesz-KDNP is tartott anno előválasztást, és milyen jól tették!

A Fidesz-KDNP is tartott anno előválasztást, és milyen jól tették! Mindenhová a legrátermettebb, legalkalmasabb jelöltet!

2 Responses

  1. Rokker elvtárs hol is akart képviselő lenni, leszarva a miskolci választóit?

    1. Próbállak követni…Azzal szarta le a választóit, hogy nem Miskolcon indult el választáson?Mesélj még…

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű