Szopó meg az Advent!Amíg ők ültek a kellemes bársonyszékben,a cuki,jól fűtött megszeretett hivatali szobában,addig még karácsony sem volt Miskolcon,nem hogy Advent!Bolsilibsik ilyenkor szoktak leginkább gyűlölködni.
De nézzük a szakmai kérdéseket is.Asztat mondod Tibcsike,hogy tervszerűtlenül és átgondolatlanul készülnek a felújítások.Nos,te bebizonyítottad,hogy tervek és pénz megléte mellett is(amit korábban a Fidesz kapart ki nektek) hogyan lehet minden fejlesztést brutálisan rosszkor,minden határidőt lekésve és szarul elvégezni.Arról nem beszélve,hogy a kisérleti-pilot:):):)- projektjeid is szánalmasra sikerültek,hogy csak az avasi ligeti sétány helyett megvalósult vaddisznó dagonya mulcs fürdőt említsem.Na, csá, sajnálom, hogy ennyi energiát is pazaroltzam rád,de te provokálod mindig az embereket. Egykori alpolgármesterként nem segíted, hanem gáncsolod a mostaniak munkáját, egy szégyen vagy!Szánalmas ez a hatalom reményében folytatott, kritikai realizmusnak álcázott alpári áskálódásod!
Szopeszkó már megint eltalálta szarva közt a tőgyét.Az adventet összetéveszti a komcsilibsi majálissal,vagy valami fesztivállal. Az a gondja,hogy nem tudnak menni az autósok ezerrel vásárolni a plázában.Tíborom!Csatkakoztál a konzumidiótákhoz,hogy ennyire félted a bevásárlások intenzítását. Elárulom,neked, mi a valós, eredeti tartalma az Adventnek:
Az „adventi csend” az adventi várakozás belső, lelki csendjére, a figyelem befelé fordulására utal, amely felkészít az ünnepre. Ez egy olyan spirituális időszak, amikor a hangsúly a lélek csendes felkészítésén, a belső világ rendbe tételén van, szemben a külső sürgés-forgással.
Tudom,téged ez nem érint, de mi sem ugatunk a ti ünnepeitek alkalmával.
A fotó illusztráció Koncz Zsuzsa:Védd az életed slágeréhez
„Őrizkedj a fúrókától
égnek fordult szemmel vádol
almát rág és rémhírekből és
Tartózkodj a szélmajomtól
jelzőtáblák élén táncol
s gyorsabban fordul meg, mint a szél”
…Ez vagy Tibor, ha már nem nézel tükörbe.
Azt miért nem idézed, mit ír róla a Magyar Nemzet?
Segítek;
„Magyar Péter másik önjelölt szorgalmas embere Szopkó Tibor
politikai karrierjét pedig az MSZP ifjúsági szervezetében, a Fiatal Baloldalban kezdte…
A 2018-as országgyűlési választásokon már Miskolcon próbált szerencsét…de a körzetében utolsóként végzett.
…vállalkozóként is szerencsét próbált: egy miskolci pizzéria tulajdonosaként. A cége azonban végül csődbe ment…
… ő „a pizzás, aki politikusnak menekült”.
…Alpolgármesterként a …az ő ciklusa alatt égett le a Miskolctapolcai Barlangfürdő, amelyért a politikai felelősséget Szopkó a mai napig nem hajlandó vállalni.
…egyre többen tartották őt önjelölt géniusznak, aki valójában nem bírta el a rábízott felelősséget.
…áruló lett: előbb a DK-hoz kezdett közeledni, majd Veres háta mögött önálló polgármesterjelölti castingba fogott. …A próbálkozás teljes kudarcba fulladt. Ma már a Tisza Párt környékén tűnik fel rendszeresen”
20 Responses
Ennek a csávónak minden szava igaz, ezért visítozik miatta a fidesz.
Prüszkölnek is a békemenetes csicskák..:):):)
Ezzel együtt ne felejtsük el, hogy amíg ő idétlenkedett az alpolgi székben, ugyanolyan felelőtlen szar volt, mint most az utódja
Alábecsülöd magad Bandi.
.
Szopó meg az Advent!Amíg ők ültek a kellemes bársonyszékben,a cuki,jól fűtött megszeretett hivatali szobában,addig még karácsony sem volt Miskolcon,nem hogy Advent!Bolsilibsik ilyenkor szoktak leginkább gyűlölködni.
De nézzük a szakmai kérdéseket is.Asztat mondod Tibcsike,hogy tervszerűtlenül és átgondolatlanul készülnek a felújítások.Nos,te bebizonyítottad,hogy tervek és pénz megléte mellett is(amit korábban a Fidesz kapart ki nektek) hogyan lehet minden fejlesztést brutálisan rosszkor,minden határidőt lekésve és szarul elvégezni.Arról nem beszélve,hogy a kisérleti-pilot:):):)- projektjeid is szánalmasra sikerültek,hogy csak az avasi ligeti sétány helyett megvalósult vaddisznó dagonya mulcs fürdőt említsem.Na, csá, sajnálom, hogy ennyi energiát is pazaroltzam rád,de te provokálod mindig az embereket. Egykori alpolgármesterként nem segíted, hanem gáncsolod a mostaniak munkáját, egy szégyen vagy!Szánalmas ez a hatalom reményében folytatott, kritikai realizmusnak álcázott alpári áskálódásod!
Majd a bíróságon Pufi…Ott majd lehet magyarázni a bizonyítványt megafonos bohóc…
Szopeszkó már megint eltalálta szarva közt a tőgyét.Az adventet összetéveszti a komcsilibsi majálissal,vagy valami fesztivállal. Az a gondja,hogy nem tudnak menni az autósok ezerrel vásárolni a plázában.Tíborom!Csatkakoztál a konzumidiótákhoz,hogy ennyire félted a bevásárlások intenzítását. Elárulom,neked, mi a valós, eredeti tartalma az Adventnek:
Az „adventi csend” az adventi várakozás belső, lelki csendjére, a figyelem befelé fordulására utal, amely felkészít az ünnepre. Ez egy olyan spirituális időszak, amikor a hangsúly a lélek csendes felkészítésén, a belső világ rendbe tételén van, szemben a külső sürgés-forgással.
Tudom,téged ez nem érint, de mi sem ugatunk a ti ünnepeitek alkalmával.
És téged kikeresztelkedett ifjúkomcsi senkiházit mióta érdekelnek az egyházi ünnepek Zotyó?
A fotó illusztráció Koncz Zsuzsa:Védd az életed slágeréhez
„Őrizkedj a fúrókától
égnek fordult szemmel vádol
almát rág és rémhírekből és
Tartózkodj a szélmajomtól
jelzőtáblák élén táncol
s gyorsabban fordul meg, mint a szél”
…Ez vagy Tibor, ha már nem nézel tükörbe.
Haláli jó!Pont Tibcsire illik minden részlete.Az áskálódástól a köpönyegforgatásig.Ennyire gáz képviselóje,ex-alpolgármestere még nem volt a városnak.
Aham… Te vagy az Garantálom János? Mesélj még biztoskám..:)::)
Zalamátés ifjúkomcsi humor.Egyéb?
Fú, de fostok tőle fidesznyikecskék, már a magyar nemzetben is áztatjátok, attól ugyanúgy igaza van veletek szemben.
Csak azért szerepel mindenhol,mert a vízben is mindig a szx úszik fel a felszínre.
Azt miért nem idézed, mit ír róla a Magyar Nemzet?
Segítek;
„Magyar Péter másik önjelölt szorgalmas embere Szopkó Tibor
politikai karrierjét pedig az MSZP ifjúsági szervezetében, a Fiatal Baloldalban kezdte…
A 2018-as országgyűlési választásokon már Miskolcon próbált szerencsét…de a körzetében utolsóként végzett.
…vállalkozóként is szerencsét próbált: egy miskolci pizzéria tulajdonosaként. A cége azonban végül csődbe ment…
… ő „a pizzás, aki politikusnak menekült”.
…Alpolgármesterként a …az ő ciklusa alatt égett le a Miskolctapolcai Barlangfürdő, amelyért a politikai felelősséget Szopkó a mai napig nem hajlandó vállalni.
…egyre többen tartották őt önjelölt géniusznak, aki valójában nem bírta el a rábízott felelősséget.
…áruló lett: előbb a DK-hoz kezdett közeledni, majd Veres háta mögött önálló polgármesterjelölti castingba fogott. …A próbálkozás teljes kudarcba fulladt. Ma már a Tisza Párt környékén tűnik fel rendszeresen”
„magyar” ??? „nemzet” ????
mint egy ízléstelen szánalmasan rossz vicc
inkább Cigány Cselédsor
Ha a magyarnemzet a boon.hura hivatkozva megírta akkor így volt…:)::))
Akkor ez most egy útszéli?
Tibi gyakorol a Fonodára.Tudja,hogy ismét nagy lesz az arcrazuhanása,pénzt meg csak kéne valahonnan szereznie.Szopás minden szinten.
klinkerb@szó sziporka nincs itt?
Már megyek is innen.