Az értelmiségiek már a fideszben ülnek. Lásd pl.Bajusz…Nem igaz hogy elégedetlen vagy.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Az értelmiségiek már a fideszben ülnek. Lásd pl.Bajusz…Nem igaz hogy elégedetlen vagy.
2 Responses
Még azt sem tudjuk, hogy van-e diplomája legalább valami gagyi ruhatár szakról vagy tanítóképzőből, na de ha lenne is, a diplomás még fényévekre van az értelmiségitől.
Az biztos, hogy Bajusz nem értelmiségi, mert olyan egyszerű, mint a föld.