Egyedül Trump volt okos abban a gárdában. . 466 milliárdra lehúzta a magyarokat és nem került neki semmibe……
A nap
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Egyedül Trump volt okos abban a gárdában. . 466 milliárdra lehúzta a magyarokat és nem került neki semmibe……
A nap
3 Responses
Kiváncsi vagyok, mi lesz akkor, amikor a beosztottjai majd elmagyarázzák a Sárga Kreténnek, hogy ez jóleső, bőnyálas és alapos seggnyalás és az kis pénz, amit az Orbántól az alkuért kapott, ,illetve hogy az USA ezzel nem nyert semmi, az milyen hatással lesz a megitélésére. A simlis köztörvényes bűnöző kiénekelte a szájából, amit akart.
Erről szólnak nagyon régi állatmesék is. Ilyen az, amikor egy nárcisztikus idióta és egy simlis szélhámos txtárgyal.
Farhátisztánban semmi sem drága csak ne kelljen majd börtönbe vonulnia. Orbán itthon akar nyerni áprilisban és abba belefér ez a „győzelem”. Mikor érdekelte a fideszt, hogy az ország kinek és mennyit fizet az adónkból? Éljen a korlátlan, de egy év múlva lejáró szankciómentesség 460 milliárdért! Tényleg történelmi volt ez a látogatás. Ennyire még egyetlen magyar vezetőt sem tudtak lehúzni az amerikaiak!
szijjártónak legközelebb a vodkásüvegnek a vastagabb vége lesz betx