2025. okt. 13. Tisztelt Dr. Nevelős Szabolcs Úr!
Olvasónk úgy tudja, hogy ez a belvárosi lakás az Öné.
Mit lehet erről tudni?
Tisztelettel
340 2600 871
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
2025. okt. 13. Tisztelt Dr. Nevelős Szabolcs Úr!
15 Responses
gratula
OLLLLLLYAN HÜJJJJÉK VAGYTOK ÚJSEGGÍRÓK, MINT A SEGG!!!!! NEM KÜLÖNB AZ ÁLLITÓLAGOS „OLVASÓTOK” SEM……
„Egy jó miniszterelnök nem búsul, nem csodálkozik, nem siet, nem haragszik és soha sincs zavarban. Gondtalanul jött ki az úgynevezett Deák szobából, szétnézett mosolyogva a nagy terem ben a párthívek között, köszönt ide-oda, miköz ben átment a kártya-szobába, ott a tarokknál megpillantott egy magas, gólyanyakú öreg urat, a ki látszólag a kártyáit rendezgette és a hosszú szárú szivarszipkáját szortyogtatta a többiek feje fölött, alkalma nyilván így a kártyáikba benézni. A miniszterelnök hozzá hajolt: — Ha rád kerül az osztás, Pál úr, kérnélek egy pár perezre. A klubban fegyelem van. Pál úr rögtön átadta a kártyáit a sok dologtalan gibicz egyikének s kisietett a miniszterelnök után….
42. SZAM. 1906. 53. ÉVFOLYAM.
Irta Mikszáth Kálmán. I. Mire jó a lécz a rókának? „
miniszterelnök?
hol?
én csak 1 magyargyűlöletben fogant rettegő hazaáx xbert látok
miközben számolod 2010, 2014, 2018, 2022 😁😂🤣😃
vége lesz mint a szaros botnak 😀
eltűntök mint a büdösség …
tudod: adadadadadadadad
és a haza fényre derül
Még nem teljesen az övé
Tiszások!!!!!Egy nagy
magyar-amerikai gazdasági együttműködési csomag megtárgyalására utazik holnap Washingtonba Orbán Viktor.
Fideszesek!!!!!
https://444.hu/2025/11/06/igy-maszott-be-a-ministransfiu-agyaba-semjen-baratja-az-fszb-s-pap
videóval
Ezután újra beszélt arról az interjúban a fiatal, hogy a metropolita személyesen ismerte Orbán Viktort, (őt is megrakta púzóba?) rendszeresen találkozott Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettessel, és orosz oligarcháktól millió eurós adományokat gyűjtött „lelki központ” építésére, amely valójában a saját, vácrátóti luxusvillája volt, úszómedencével és borospincével
Na Szabó Zsófi, most mondd, hogy szeretnéd Orbánt miniszterelnöknek xd
Nézd csak tiszektás: https://kuruc.info/r/2/294559/
inkább rajzold le mit akartál mondani
ugyanitt jó cikk van a retkes büdös szarrá fossá püffedt zsírtartály mocskos múltjáról
Itt cigányök laktak
Ezekkel a szavakkal fogadta Donald Trump Orbán Viktort:
,,ő egy nagyszerű vezető!”😎
Ja, meg azt is mondta, hogy covid ellen „Befecskendezhetnénk fertőtlenítőt a testbe, hogy elpusztítsa a vírust.” 😀