„Egészségügyi sétánk”a Barlangfürdő megmentése érdekében képekben is! 

Érintettük az évek óta üresen álló Juno Hotelt
, az Ellipsumot
, a park állapotát
, és természetesen magát a fürdőt
is.
Építész szakértőnktől, Tóth Viktortól megtudtuk, hogy korszakonként a várostervezők rendre megastruktúrákban gondolkodnak, és ezekkel a megalomán építészeti túlkapásokkal nem tud mit kezdeni a jelenkor Miskolca. 
Természetesen kiveséztük a fürdő állapotával kapcsolatos, sokszorosan elhallgató városvezetési kommunikációt is. 

Végül, de nem utolsósorban, megkoszorúztuk a fürdő bejáratát
, és a gyógyászati részleg elvesztése okán arra kértük a városlakókat, hogy írjanak „javallatokat” a Barlangfürdőnek orvosi beutalók formájában
, így fejezve ki a „gyógyulást” óhajtó közös szándékunkat.
**

Egy válasz
parókás andrea nevében a javallat neve úgy hangzik Thóxxsa, csak hogy értsük mi miért történik és miért vagyunk ott ahol.