Sokszor van vagy lehetne igaza, nem ez a kérdés.De ahogy előadja, és ahogy,amikor és ahol megjelenik az végül teljesen kontraproduktívvá teszi a mondanivatót.Egy enyhén nőnek látszó, gőringi attitűdökkel rendelkező rakás szerencsétlenség.Katasztrófális!
8 Responses
A sxyag hajójax bléma.Sxetett xs@rkeverő,provxtor,bizonx ő,ezért agrex xűnési viszketegségben szenvedő zsáxy
Más?
Ok, De ebben a kérdésben igaza van.
De ebben a kérdésben sincs igaza, a „hivatás tudat”-ot váltott nőszemélynek.
Megjelölte a Ft forrást? Minek a terhére legyen „ingyenes” a haveri betegeknek?
A salkaházi meg. 14. havi nyugdíj ft forrása meg lett jelölve?Na ..Akkor mehet ugyanannak a terhére.
Sokszor van vagy lehetne igaza, nem ez a kérdés.De ahogy előadja, és ahogy,amikor és ahol megjelenik az végül teljesen kontraproduktívvá teszi a mondanivatót.Egy enyhén nőnek látszó, gőringi attitűdökkel rendelkező rakás szerencsétlenség.Katasztrófális!
A fotót vegye le ! Előnytelen színe van az arcizmainak. Jó tanács.
Nem számít. Annyira undi az egész, amit és ahogy csinál, hogy amellett szinte lényegtelen, x
Ha picsog a cselédsor,akkor valamit jól csinál.+1 Lujzának