Nem tudom, ki irányítja valójában a bankokat, az OTP-t is. Most kaptam levelet,hogy a mobilosok egymás között ingyen utalhatnak pénzt. Én akkor sem adnám meg a mobilon az adataimat, ha lenne okostelefonom. Miért ijesztgetnek a digitális világgal állandóan?
Egy válasz
Nem tudom, ki irányítja valójában a bankokat, az OTP-t is. Most kaptam levelet,hogy a mobilosok egymás között ingyen utalhatnak pénzt. Én akkor sem adnám meg a mobilon az adataimat, ha lenne okostelefonom. Miért ijesztgetnek a digitális világgal állandóan?