1938. május 29. – Az első zsidótörvény (XV. tc.) kimondta, hogy a zsidók aránya nem haladhatja meg a 20%-ot a szellemi pályákon.
2025 jelenleg ha ellenzéki vagy akár egy óvónőt is eltávolítanak az állásából ha kiáll a gyermekvédelem mellet
2025 Orbán Viktor a Nemzeti Ünnepen nyíltan poloskáz és fenyeget
1939. május 5. – A második zsidótörvény (IV. tc.) már faji alapon határozta meg a zsidóságot (nemcsak vallás alapján).
Ekkor rendszerszintű adatgyűjtés kezdődött: személyi adatok, származás, vallás, szülők vallása. Az államigazgatásban, hadseregben, iskolákban nyilvántartásba vették a zsidó származásúakat.
2025 TISZA applikáció feltörése után a hekkertámadás után feltört adatok alapján Németh Balázs Fidesz-frakció szóvivője videót készít az egyik TISZA applikáció felhasználó háza előtt
2. Teljes körű listázás (1941–1942)
A harmadik zsidótörvény (1941. XV. tc.) már a házasságot és nemi kapcsolatot is tiltotta „zsidók és nem zsidók” között.
Ez tovább részletezett származási nyilvántartásokat igényelt.
A belügyminisztérium 1941–42-ben országos zsidó névjegyzékeket állíttatott össze a helyi hatóságokkal.
3. 1944. március 19. A német megszállás utáni végleges listázás
Ekkor a magyar közigazgatás a német igények szerint részletes listákat készített a zsidó lakosságról, hogy előkészítsék a sárga csillag viselését, a gettósítást és a deportálásokat.
1944 április–május között a csendőrség és a polgármesteri hivatalok név szerinti jegyzékeket állítottak össze minden településen a zsidó lakosokról, ingatlanjaikról, vagyonukról.
Ezeket a listákat használták a gettósítás és deportálás során.
„Amikor árad a Tisza, akkor visz mindent.
Házat, takarmányt, termőföldet, emberi életeket. És hozza az iszapot, a sarat, lápossá teszi a termőföldet, hosszú ideig kell takarítani utána…
Gondoltam szólok…”
Ne ajvékolj már !Lassan minden döntéshozatali pozíciót elfoglaltatok suttyomban és sunyi módon,kiépítettétek a kapcsolati hálótokat.A gójok lassan labdába nem rúgnak sehol és semmiben,csak ha nélkülözhetetlenek,specialisták.De őket is csak addig használjátok, míg ki nem sütititek a zsírját,míg hasznot tudtok belőlük húzni,aztán mehetnek a szemétdombra.Megalkottátok magatok közt a háttérben a „magyar” törvényt és folyamatosan megy a fordított holokauszt szerte a világon.Na,nem szemtől-szembe és nyíltan,hanem azt is úgy,hogy az érintettek nem tudnak róla.Tragikus hirtelenség, váratlan betegség, reménytelen helyzetbe taszításból fakadó öngyilkosság…Nem véletlen,hogy már az ókorban is hálós gyilkosoknak neveztek benneteket,mert ott sem erővel vagy bátorsággal,ügyességgel,hanem alantas cselvetéssel, csapdával,állatok ellen használt eszközökkel tudtátok csak a másik oldalt legyőzni,megsemmisíteni.Minden, amit a jelenről írsz, csak egy erős immunrendszerrel rendelkező népcsoport válaszlépése aljasságaitokra.
Fideszesnek lenni viszont szégyen, mert egy olyan pártot támogat az ilyen ember, ami orosz hekkerek segítségével töreti fel és lopja el a Tisza adatbázisát, ami a tiszásoknak valóban kellemetlen
Megtoldottam egy német programot +adatbázist, működött de hamis áramutakra nem volt 100%-ban biztos. Odaadtam egy olasznak tesztelésre,az meg eladta egy szlováknak. Szerinted ki törte fel a német programját?
14 Responses
Szégyen, Bárdos már mikor bemutatta Mit szól hozzá műsorában az áldozók között Eperjest!
1938. május 29. – Az első zsidótörvény (XV. tc.) kimondta, hogy a zsidók aránya nem haladhatja meg a 20%-ot a szellemi pályákon.
2025 jelenleg ha ellenzéki vagy akár egy óvónőt is eltávolítanak az állásából ha kiáll a gyermekvédelem mellet
2025 Orbán Viktor a Nemzeti Ünnepen nyíltan poloskáz és fenyeget
1939. május 5. – A második zsidótörvény (IV. tc.) már faji alapon határozta meg a zsidóságot (nemcsak vallás alapján).
Ekkor rendszerszintű adatgyűjtés kezdődött: személyi adatok, származás, vallás, szülők vallása. Az államigazgatásban, hadseregben, iskolákban nyilvántartásba vették a zsidó származásúakat.
2025 TISZA applikáció feltörése után a hekkertámadás után feltört adatok alapján Németh Balázs Fidesz-frakció szóvivője videót készít az egyik TISZA applikáció felhasználó háza előtt
2. Teljes körű listázás (1941–1942)
A harmadik zsidótörvény (1941. XV. tc.) már a házasságot és nemi kapcsolatot is tiltotta „zsidók és nem zsidók” között.
Ez tovább részletezett származási nyilvántartásokat igényelt.
A belügyminisztérium 1941–42-ben országos zsidó névjegyzékeket állíttatott össze a helyi hatóságokkal.
3. 1944. március 19. A német megszállás utáni végleges listázás
Ekkor a magyar közigazgatás a német igények szerint részletes listákat készített a zsidó lakosságról, hogy előkészítsék a sárga csillag viselését, a gettósítást és a deportálásokat.
1944 április–május között a csendőrség és a polgármesteri hivatalok név szerinti jegyzékeket állítottak össze minden településen a zsidó lakosokról, ingatlanjaikról, vagyonukról.
Ezeket a listákat használták a gettósítás és deportálás során.
„Amikor árad a Tisza, akkor visz mindent.
Házat, takarmányt, termőföldet, emberi életeket. És hozza az iszapot, a sarat, lápossá teszi a termőföldet, hosszú ideig kell takarítani utána…
Gondoltam szólok…”
Ne ajvékolj már !Lassan minden döntéshozatali pozíciót elfoglaltatok suttyomban és sunyi módon,kiépítettétek a kapcsolati hálótokat.A gójok lassan labdába nem rúgnak sehol és semmiben,csak ha nélkülözhetetlenek,specialisták.De őket is csak addig használjátok, míg ki nem sütititek a zsírját,míg hasznot tudtok belőlük húzni,aztán mehetnek a szemétdombra.Megalkottátok magatok közt a háttérben a „magyar” törvényt és folyamatosan megy a fordított holokauszt szerte a világon.Na,nem szemtől-szembe és nyíltan,hanem azt is úgy,hogy az érintettek nem tudnak róla.Tragikus hirtelenség, váratlan betegség, reménytelen helyzetbe taszításból fakadó öngyilkosság…Nem véletlen,hogy már az ókorban is hálós gyilkosoknak neveztek benneteket,mert ott sem erővel vagy bátorsággal,ügyességgel,hanem alantas cselvetéssel, csapdával,állatok ellen használt eszközökkel tudtátok csak a másik oldalt legyőzni,megsemmisíteni.Minden, amit a jelenről írsz, csak egy erős immunrendszerrel rendelkező népcsoport válaszlépése aljasságaitokra.
ezt elmondod egy fideszesnek is pacekba?
ha kell, neveket is kapsz
de mivel egy púpozott talicska gyáva trotty vagy, kizárt
Seggfej! Csak a lényeget nem érted.
ugye ugye, hogy eltaláltam
azon hogy orbitálisan picsagyáva vagy, nincs mit nem érteni
Szamóca bohóc jól mutat a Porondmesterrel . . .
Orvost!
X világ-Magyarországot nyitottak szent Istvánjával az ózdi honfoglalóknak, ispánsággal. X
Nem szégyen tiszásnak lenni, csak kellemetlen.
Fideszesnek lenni viszont szégyen, mert egy olyan pártot támogat az ilyen ember, ami orosz hekkerek segítségével töreti fel és lopja el a Tisza adatbázisát, ami a tiszásoknak valóban kellemetlen
Megtoldottam egy német programot +adatbázist, működött de hamis áramutakra nem volt 100%-ban biztos. Odaadtam egy olasznak tesztelésre,az meg eladta egy szlováknak. Szerinted ki törte fel a német programját?
Beszélj a Tisza informatikusaival.
csak mert apád pont a nővérének csinált gyereket?