
Ahogyan arról beszámoltunk, a kör idén nyáron alakult tíz helyi vállalkozó összefogásával. Céljuk az volt, hogy aktívan hozzájáruljanak a belváros újjáéledéséhez, és valódi lendületet vigyenenek a város gazdasági és kulturális életébe.
A kör alapítói öt projekten kezdtek el dolgozni: Digitális és nyomtatott főutcai térkép, Helyi Hősök/Miskolci Belváros Hősei kampány, MiskolcCoin – helyi digitális pontgyűjtő és fizetőeszköz, Utcazenei színpad és Kapualjak rendbetétele.

2 Responses
Sok sikert nekik.De ha bármelyikük azt gondolja, hogy akkor teszik jól, ha az önkormányzat helyett csinálnak meg dolgokat akkor nagyon rossz az irány…
Hagyd!Csak egy újabb Fényeskői magamutogatási akció.Fura,hogy egyetemi tanároknak, orvosoknak és hivatásukban sikeres embereknek nem jut eszébe ilyen,meg hasonló gerilla akció.