| Hogy kinek mi maradt és főleg meddig, majd a jövő dönti el.De apropó! Mintha ma írták volna alá a Közel-keleti békeszerződést,ahol Trump kiemelt figyelmet fordított Orbán Viktor személyére és elismerően nyilatkozott a Magyarországot vezető képességeiről.Szerkesztőkém! Ez nem fontosabb hír-még legendás szimat nélkül is-mint az a sok szánalmas pletyka ízű szöszenet?A világ legerősebb nagyhatalmának vezetője nyilvánosan piedesztálra emelte a magyarok miniszterelnökét ! |

9 Responses
„Nagyra értékelünk és száz százalékig mögötted állunk”
Ez majd milyen jó mondat lesz, amikor kijönnek a legérdekesebb Epstein-dokumentumok.
Epstein…hmmm….a rokonotok.Nálatok mindenki valamilyen ferde hajlammal születik,vagy inkább neveltetés kérdése?
kérdezd meg áxt ki a vérszerinti apja
és megkapod a választ
cixy berkekben beficcen anyunak egy két deci geci innen onnan
SZDSZ-es beütések
Ugyan már! A bohóc megdicsérte a pincsijét. Mi ebben a hír?
Dagikám! Nem kéne eldönteni, hogy putlernek vagy tramplinak nyalod fényesre a valagát!
Nehéz kérdés! Éppen mikor kiét? 😀 😀
azon a videón milyen szánalmasan idióta fejet vág, mint aki túl kevés, vagy túl sok gyógyszert kapott
Nyalogassátok csak a sebeiteket,írigy kutyák!
https://www.facebook.com/photo/?fbid=668410186321648&set=a.100535679775771