Miskolc. Ez nem fontosabb hír-még legendás szimat nélkül is-mint az a sok szánalmas pletyka ízű szöszenet?

Hogy kinek mi maradt és főleg meddig, majd a jövő dönti el.De apropó! Mintha ma írták volna alá a Közel-keleti békeszerződést,ahol Trump kiemelt figyelmet fordított Orbán Viktor személyére és elismerően nyilatkozott a Magyarországot vezető képességeiről.Szerkesztőkém! Ez nem fontosabb hír-még legendás szimat nélkül is-mint az a sok szánalmas pletyka ízű szöszenet?A világ legerősebb nagyhatalmának vezetője nyilvánosan piedesztálra emelte a magyarok miniszterelnökét !

9 Responses

  1. „Nagyra értékelünk és száz százalékig mögötted állunk”
    Ez majd milyen jó mondat lesz, amikor kijönnek a legérdekesebb Epstein-dokumentumok.

    1. Epstein…hmmm….a rokonotok.Nálatok mindenki valamilyen ferde hajlammal születik,vagy inkább neveltetés kérdése?

      1. kérdezd meg áxt ki a vérszerinti apja
        és megkapod a választ
        cixy berkekben beficcen anyunak egy két deci geci innen onnan

  2. Dagikám! Nem kéne eldönteni, hogy putlernek vagy tramplinak nyalod fényesre a valagát!
    Nehéz kérdés! Éppen mikor kiét? 😀 😀

  3. azon a videón milyen szánalmasan idióta fejet vág, mint aki túl kevés, vagy túl sok gyógyszert kapott

    4
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű