Küldjél.
.
Tisztelt Szerkesztőség. Bár nem vagyok gyogyszerész se vegyész, de Injekciogyári multammal annyit tudok hogy amit hűteni kell az azért van mert hűtés nélkül szétesik
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Küldjél.
.
Tisztelt Szerkesztőség. Bár nem vagyok gyogyszerész se vegyész, de Injekciogyári multammal annyit tudok hogy amit hűteni kell az azért van mert hűtés nélkül szétesik