| Hát Kassán! A szlovákoktól vásároltuk nemzetközi repülőterüket. Leisztingertől megvettük a Tompa Sándor repteret, a Klementinát, azt eladtuk a NATO-nak. Egyszerű üzletmenet volt.
Egyébként is Szirmabesenyőnek volt reptere nem Miskolcnak. Miskolc csak résztulajdonos volt. A besenyőiek ragaszkodtak pénzükhöz. |

3 Responses
caty vagyok zsóci
„Besenyei” (miskolci) reptér bezárt végleg, Sajópetri eleve kudarc volt. Klementináról is menni kellett mert eladták (iparnak valószíbű azt is) Azonban van egy új reptérnek kijelölt hely végre Miskolc mellett találtak helyet régi reptértől 1 km-re sajón túli töltés, vízi telepek közti rész, M30 sztráda is közel, ami mind szélességében mind hosszában bővíthető 1200 m hosszú terület. Létesítési engedély már januárba megvolt Cattyka sajtóban mindenkit örömmel tájékoztatott sikeres tárgyalások erőn felül fáradtságos munkával megszerezték létesítéshez engedélyt. Akkor miértnem létesült már meg miért nem szállnak már le-fel a repülők miért nincs mozgolódás??? Cattyka halló vétel itt a torony. 😉
Most?
a mindenszarizmusban?