A KecsUP Hírek már több ízben beszámolt arról a közízlést jelentősen felkavaró esetről, amikor a Széchenyiváros egyik (a Bolyai János Gimnáziumhoz és a Szentcsalád Plébániához közeli) utcáját útfelújítás címén olyan darált törmelékkel töltötték fel, amelyben a lakók beazonosítható sírkőmaradványokat és csontdarabokat is találtak. Az ügyben a rendőrség is nyomozást indított, amely során kiderült, hogy valóban emberi maradványokról van szó, de az ügyet bűncselekmény hiányában lezárták.
