Taktaharkany 10 éves gyerek ki ugrott a vonat ablakon életéért küzdenek!!! mert nem volt jegye. A vonat még mozgásban volt.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Taktaharkany 10 éves gyerek ki ugrott a vonat ablakon életéért küzdenek!!! mert nem volt jegye. A vonat még mozgásban volt.
Egy válasz
Ha Taktaharkányban kellett volna felnőnöm, én is kiugrottam volna a vonatból.