Miskolc. Diósgyőrnek az Egyetem felé kell kitörnie a fogságból, amit már legalább 150 éve minden épeszű ember tud

Na, ennyire főépítész ez a srác, amenyire elhiszi, hogy ezzel megoldódnak a fölsorolt problémák. Jó dolog lenne ez a gyűrű, de ez csak a belvárosi gondokon enyhíthet(ha teljesen és a tervezettnek megfelelően ki is épül). A tehermentesítések és Diósgyőr ettől még továbbra is pokol marad az elcseszett forgalomszervezési miatt.Diósgyőrnek az Egyetem felé kell kitörnie a fogságból, amit már legalább 150 éve minden épeszű ember tud.

A nap

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű