Na, ennyire főépítész ez a srác, amenyire elhiszi, hogy ezzel megoldódnak a fölsorolt problémák. Jó dolog lenne ez a gyűrű, de ez csak a belvárosi gondokon enyhíthet(ha teljesen és a tervezettnek megfelelően ki is épül). A tehermentesítések és Diósgyőr ettől még továbbra is pokol marad az elcseszett forgalomszervezési miatt.Diósgyőrnek az Egyetem felé kell kitörnie a fogságból, amit már legalább 150 éve minden épeszű ember tud.
A nap
