Nem tudom, amúgy, milyen az antilophús; Miskolcon a lakótelep lábánál van egy étterem, ahol lehet kapni zebrát, krokodilt meg kengurut is, talán antilop is van, nem emlékszem. A krokodil amúgy egész finom, valahol félúton van az állaga a béka és a csirke között. Ha esetleg felhalmozódna az alcsúti antilop, és már nem férne el a fagyasztóban, biztos le lehet velük dumálni, hogy vegyék át. Csak olcsóbb Fejér megyéből hozatni a húst, mint Kenyából. Bár, ha Mészáros Lőrinc túlárazott szerződéseiből indulunk ki, nem biztos. Akkor marad az egyhangú táplálkozás a bunkerben, ahova soha nem süt be a nap.

Egy válasz
Gáti bosszantására az Európa teret átnevezzük Sebestyén József mártir térre.
Évente ott fogtok koszorúzni álságos tiszás-dékás-möszöpös bűnbánó pofával.
Ahogy teszitek azt a Misley Emese emléktáblája előtt.