Eszre kene venned magad, es gyorsan visszalepni az ogy jeloltsegtol. Minden mas masodlagos, ha elzavarjak ezt a dermeszto kurzust, meg mozgolodhatsz, de most ez a legfontosabb. Ha indulsz, az uzeneti erteku kinek is vagy kozvetlen, kozvetett segitoje!! Ilyen egyszeru!!!
„Alább néhány kormányzati rendelkezés és cél, amit nem feltétlenül lehet pénzre váltani és a balliberálisok rendre leszólnak, de a magamfajtának többet érnek minden pénznél:
– Migráció megállítása
– Magyarságkutató Intézet. Végre a legkorszerűbb eszközökkel és tudományos igénnyel kutatjuk múltunkat, történelmünket, származásunkat
– A külhoni magyarok állampolgársága
– Az iskolások a határon túlra kirándulnak
– Szívhang törvény
– Gender őrület fékezése
– Űrkutatás
– Népzene, néptánc, népi kultúra támogatása
– A megyékből vármegyék lettek
– A vármegyék vezetőjéből főispánok
– Időjárásjelentés az egész Kárpát-medencére magyar helységnevekkel
– Sporttámogatások, világversenyeket rendezése
– Épített örökség megóvása, újjáépítése: Néprajzi Múzeum, Budai várnegyed, Tattersall, Ludovika feltámasztása, …. stb.
– Nemzeti várprogram
– Székesfehérvári királysírok kutatása
– Seuso kincsek hazahozatala
– Nemzeti ünnepek méltó megünneplése
– Fajsúlyos külügy és nemzetpolitika
– Szuverenitásvédelmi hivatal
– …
Anyagba ragadt balliberálisaink ezeket soha nem fogják megérteni, vagy pedig nagyon is értik és ezért támadják: nehogy a magyar felemelje a fejét, nehogy kidüllessze a mellét és erőre kapjon, mert tudják, hogy akkor jajj nekik!
A kormány legfontosabb intézkedései nem az otthonteremtési támogatás, mégcsak nem is az ingyen tankönyv, vagy a rezsicsökkentés.
Hanem a gerincoszlop megtámasztása.”
Ezzel csak a baj, hogy mindössze párszáz magyarnak sikerült felemelnie a fejét. Azon belül meg náhánynak kurva magasra sikerült az emelkedés. De valamiért csak nekik, pedig itt élünk rajtuk kívűl majd 10 millióan. Tehát, ha köztük vagy örülj neki, ha meg nem akkor nincs mire düllesztened.
“2010. máj. 2. — A győztesnek nem igaza van, hanem feladata . A győztestől nem azt várjuk, hogy bizonygassa az igazát, hanem azt, hogy tegye a dolgát, …” /Orbán Viktor/
Nem akartok nemzeti együttműködést.
15 éve egy öt soros nemzeti minimumot nem voltatok képesek megfogalmazni, betartani.
Edes istenem de jo kepessegu, orvos latot? Ilyen kincstari ,szervilis dumaert te is Lovag kereszt kituntetest erdemelnel.. soroljam en is? Csodben az orszag, gyakorlatilag a tarsadalom 2/3 vegetal, nyomorog. Eu es oktatas tragikus, minosithetetlen allapotban van. Kormanyzas, gazdasagpolitika kis tulzassal ahogy esik , ugy puffan. Gyakorlatilag bukdacsol, ertekelhetetlen.
Kozben meg nyugtatjuk magunkat Magyarsag kutato , vagy franc tudja milyen agyrem baromsagokkal.. kozben te meg tapsolsz Lolonek, no comment! Ez a fenti tarsadalom szociologiai korkep, nem csoda, hogy itt tart ez az orszag!
Pazmeg! A mindenszarizmus csak akkor fog elmúlni . ha újra az AVH-sok csemetéi fogják kezelni a pénzügyeket. Nem tudtad?
Figyu! Teljesen más volna az életem , ha a Forbes nem Mészárosról , hanem Böllérről vagy Hentesról hazudná a legnagyobb gazdagságot. Esetleg a fentieket felvásárolná Andrej Babiš szlovák származású cseh üzletember,
Ti már megmutattátok magatokat. Ti már nem jöttök vissza. Mifelénk Ficsor a földesúr.
Pazmeg! A mindenszarizmus csak akkor fog elmúlni . ha újra az AVH-sok csemetéi fogják kezelni a pénzügyeket. Nem tudtad?
Figyu! Teljesen más volna az életem , ha a Forbes nem Mészárosról , hanem Böllérről vagy Hentesról hazudná a legnagyobb gazdagságot. Esetleg a fentieket felvásárolná Andrej Babiš szlovák származású cseh üzletember,
Ti már megmutattátok magatokat. Ti már nem jöttök vissza. Mifelénk Ficsor a földesúr.
10 Responses
ezt mondta az összefirkált testű mamuszos? 😁😂😀
Eszre kene venned magad, es gyorsan visszalepni az ogy jeloltsegtol. Minden mas masodlagos, ha elzavarjak ezt a dermeszto kurzust, meg mozgolodhatsz, de most ez a legfontosabb. Ha indulsz, az uzeneti erteku kinek is vagy kozvetlen, kozvetett segitoje!! Ilyen egyszeru!!!
„…ezt a dermeszto kurzust, …”
„Alább néhány kormányzati rendelkezés és cél, amit nem feltétlenül lehet pénzre váltani és a balliberálisok rendre leszólnak, de a magamfajtának többet érnek minden pénznél:
– Migráció megállítása
– Magyarságkutató Intézet. Végre a legkorszerűbb eszközökkel és tudományos igénnyel kutatjuk múltunkat, történelmünket, származásunkat
– A külhoni magyarok állampolgársága
– Az iskolások a határon túlra kirándulnak
– Szívhang törvény
– Gender őrület fékezése
– Űrkutatás
– Népzene, néptánc, népi kultúra támogatása
– A megyékből vármegyék lettek
– A vármegyék vezetőjéből főispánok
– Időjárásjelentés az egész Kárpát-medencére magyar helységnevekkel
– Sporttámogatások, világversenyeket rendezése
– Épített örökség megóvása, újjáépítése: Néprajzi Múzeum, Budai várnegyed, Tattersall, Ludovika feltámasztása, …. stb.
– Nemzeti várprogram
– Székesfehérvári királysírok kutatása
– Seuso kincsek hazahozatala
– Nemzeti ünnepek méltó megünneplése
– Fajsúlyos külügy és nemzetpolitika
– Szuverenitásvédelmi hivatal
– …
Anyagba ragadt balliberálisaink ezeket soha nem fogják megérteni, vagy pedig nagyon is értik és ezért támadják: nehogy a magyar felemelje a fejét, nehogy kidüllessze a mellét és erőre kapjon, mert tudják, hogy akkor jajj nekik!
A kormány legfontosabb intézkedései nem az otthonteremtési támogatás, mégcsak nem is az ingyen tankönyv, vagy a rezsicsökkentés.
Hanem a gerincoszlop megtámasztása.”
tipikus élősködő cardarab, aki az anyját is 5 forX, széttörné és kiszopogatná. 5 forintért.
Ezzel csak a baj, hogy mindössze párszáz magyarnak sikerült felemelnie a fejét. Azon belül meg náhánynak kurva magasra sikerült az emelkedés. De valamiért csak nekik, pedig itt élünk rajtuk kívűl majd 10 millióan. Tehát, ha köztük vagy örülj neki, ha meg nem akkor nincs mire düllesztened.
A Nemzeti Együttműködés Programja
“2010. máj. 2. — A győztesnek nem igaza van, hanem feladata . A győztestől nem azt várjuk, hogy bizonygassa az igazát, hanem azt, hogy tegye a dolgát, …” /Orbán Viktor/
Nem akartok nemzeti együttműködést.
15 éve egy öt soros nemzeti minimumot nem voltatok képesek megfogalmazni, betartani.
O1G, ennyi az összes tudásotok.
Edes istenem de jo kepessegu, orvos latot? Ilyen kincstari ,szervilis dumaert te is Lovag kereszt kituntetest erdemelnel.. soroljam en is? Csodben az orszag, gyakorlatilag a tarsadalom 2/3 vegetal, nyomorog. Eu es oktatas tragikus, minosithetetlen allapotban van. Kormanyzas, gazdasagpolitika kis tulzassal ahogy esik , ugy puffan. Gyakorlatilag bukdacsol, ertekelhetetlen.
Kozben meg nyugtatjuk magunkat Magyarsag kutato , vagy franc tudja milyen agyrem baromsagokkal.. kozben te meg tapsolsz Lolonek, no comment! Ez a fenti tarsadalom szociologiai korkep, nem csoda, hogy itt tart ez az orszag!
Pazmeg! A mindenszarizmus csak akkor fog elmúlni . ha újra az AVH-sok csemetéi fogják kezelni a pénzügyeket. Nem tudtad?
Figyu! Teljesen más volna az életem , ha a Forbes nem Mészárosról , hanem Böllérről vagy Hentesról hazudná a legnagyobb gazdagságot. Esetleg a fentieket felvásárolná Andrej Babiš szlovák származású cseh üzletember,
Ti már megmutattátok magatokat. Ti már nem jöttök vissza. Mifelénk Ficsor a földesúr.
Pazmeg! A mindenszarizmus csak akkor fog elmúlni . ha újra az AVH-sok csemetéi fogják kezelni a pénzügyeket. Nem tudtad?
Figyu! Teljesen más volna az életem , ha a Forbes nem Mészárosról , hanem Böllérről vagy Hentesról hazudná a legnagyobb gazdagságot. Esetleg a fentieket felvásárolná Andrej Babiš szlovák származású cseh üzletember,
Ti már megmutattátok magatokat. Ti már nem jöttök vissza. Mifelénk Ficsor a földesúr.
„Jakab. Megkérdezték tőlem, mi lesz, ha a Tisza miatt kiesek a parlamentből”
Eccerű! Beleesel Enikő karjaiba.