| Ezek fogják megvédeni az országot? Hogyan amikor egyetlen légibázis van az országban és azt sem tudják megvédeni? Ha ezt az ukránok megtudják átküldenek 2 harckocsit, leparkolnak a parlament elé akkor sem történne semmi. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Ezek fogják megvédeni az országot? Hogyan amikor egyetlen légibázis van az országban és azt sem tudják megvédeni? Ha ezt az ukránok megtudják átküldenek 2 harckocsit, leparkolnak a parlament elé akkor sem történne semmi. |
4 Responses
Operett hadsereg. 😀
operett miniszter
A cigánybáró ifj. Johann Strauss operettje három felvonásban
Ha használhatatlan, és nincs értéke miért lopnák el?
Megint sikerülne hülyének nézni az emberekez az Orbán kormányban.