A DVTK focicsapata igazi NER-vállalkozás: egy a Fideszhez jól bekötött káder képes felülírni a tulajdonos akaratát is klubigazgatóként. Az egész rendszert látva két kérdés vetődik fel: ki rúghat ki egy a szakmájában nem teljesítő szakembert, és mire megy el a pénz?
- Ajánlom
Az 1945 óta Miskolc városrészének számító Diósgyőrben maga a focicsapat nem sok örömet tartogat a nézőknek, viszont a meccsrejárás nem kopott ki a városban. Ez azért is érdekes, mert a DVTK labdarúgócsapata úgy tud stabilan a második-harmadik legnézettebb klubként szerepelni, hogy egyetlen bajnokságot sem nyert fennállása óta. Ehhez képest lett új stadionjuk 13 milliárd forintért, de hát azt mindenki kapott.

Egy válasz
A DVTK SZURKOLÓ A CSAPATNAK SZURKOL , NEM AZ EREDMÉNYNEK !