Mi lesz veled Miskolc ?
Ez egy olyan kérdés, amire mindenki várja a választ. De kinél vagy minél van, az a bizonyos válasz?
Az elmúlt pár hónapot szeretnénk összefoglalni, ami nem csak minket Miskolciakat, hanem az egész országot is érinti.
Azt nyugodtan leszögezhetjük, hogy a választáshoz fűzött remények, azok kudarcba fulladtak és még csak Július közepe felé tartunk.
Néhány dolog amiről mindenképp szót kell ejtenünk:
– Közbiztonság
– Tömegközlekedés
– Utak állapota
– Turizmus
Ez egy töredéke a millió megoldatlan problémának, de fentebb felsoroltuk, azokat a kampány területeket, melytől zengett a sajtó!
Mit kaptunk ezekből?
Mindegy hogy azt a bizonyos végterméket hogyan hívjuk.,
Attól még az Sz##/r marad.
– Járat seriffrendszer létrehozása és a közbiztonságról való habogás csak egy látszat, hisz látjuk, milyen állapotok uralkodnak Miskolc utcáin és a tömegközlekedési eszközökön!
Mikor a seriff úr, koxtól duzzadva puszi,pacsi a villamoson egy még integrálódni sem tudó egyeddel.
Hangoskodnak, zavarják a többi utast, de a szép kigyúrt Toldi Miklósok, valahogy nem hallanak, vagy nem tudom. Többet látjuk őket dohányozni a megállókban a jegyellenőrökkel, mint a tényleges munkavégzés közben.
– Rendőr-Rendész közös szolgálat bevezetését már korábban bevezették, akkor sem volt sok értelme, hisz trafikból-trafikba meneteltek a „hőseink”. Bújócskába verhetetlenek voltak!
Szerintünk most se lesz másképp!
Az Újgyőri főtéren a MOL kúton fekszenek órákon át a kocsiba a rend „éber” őrei. No Comment…
30 kg-os egyenruhások a megoldás az elvileg „legzsiványabb” város rendfenntartására?
128×128 mpx felbontású térfigyelő kamerák a megoldás?
2002-ben már az első kamerás telefonok szebb képet csináltak.
– Tömegközlekedésről meg annyit, hogy mielőtt megtörtént volna a járatsűrítés, milyen érdekes, jött a tanszünet.
Továbbra is,több helyen, több mint 1 óra az utazás A-ból B-be.
Leterhelt buszsofőrök, katasztrofális műszaki állapotban lévő buszok. 40 fokban klíma helyett Fűtés, -5 fokban pedig jéghideg klíma. 22 óra után nagyítóval kell keresni, hogy melyik járattal tudunk hazajutni.
Az utak állapota:
Egy Megyei jogú városban összetéveszteni az aszfaltozást a kátyúzással…..
Kell e még mondani mást?
Kátyúzás mestereit láthatjuk, hogyan teremtenek balesetveszélyt nap mint nap! Nem megfelelő táblázás, stb.:
A kátyúk meddig lesznek immúnisak a lengőkarra? Reméljük sokáig lesznek akciósak a boltokban az alkatrészek.
Turizmus?
Rövidre eresztve: Tripla 0 !
Ha te is így gondolod, oszd meg ezt a bejegyzést!
Ezek mennek a Facsén

Egy válasz
tócsa