Fotó. Korábban IBUSZ is volt itt
Üresen tátongó polcok, kedvesen búcsúzó törzsvásárlók. Ha valaki vasárnap betért a miskolci Pátria-többen
Búcsú a pénztárnál
Az egyik legmeghatóbb pillanat a pénztárnál történt. Egy idős hölgy a kasszánál ülő fiatal férfinak azt mondta:
Hiányozni fognak.
A pénztáros mosolyogva felelte, hogy neki is az itteni vásárlók. Ahogy arról a Spar tájékoztatott, minden dolgozójuknak felajánlottak munkát más egységekben. Van, aki az Újgyőri főtéren, más Sajószentpéteren folytatja a munkát, de a belváros ezen része élelmiszerbolt nélkül marad, hiszen nemrég a környéken lévő másik élelmiszerüzlet is végleg bezárta kapuit.
boon.hu

Egy válasz
van egy komoly tétem hogy az avalon tömbben lesz az új spar