Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Vagy hármat meg betömtek a Belvárosban
Szuper ! Így kell ezt. Van még pár ilyen, azokat is be kellene üzemelni.
Tegnap délután „csúcsidőben” ZÁRVA volt,azaz nem volt nyitva…hazugság ez is!!!
Pénteken is zárva volt…ordas fideszes hazugság a hir.
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök
3 Responses
Szuper ! Így kell ezt. Van még pár ilyen, azokat is be kellene üzemelni.
Tegnap délután „csúcsidőben” ZÁRVA volt,azaz nem volt nyitva…hazugság ez is!!!
Pénteken is zárva volt…ordas fideszes hazugság a hir.