Aprócska, de nagyon fontos objektív tény. Valaki vette a fáradtságot és kinagyította az óra állását.
Az bizony 10 óra és 20 percet mutat, ami nem 11 óra után van…Deák, te se látod attól a nagy faszerdőtől ami körbevesz azt az egy nagylófaszt.
A felcsúti főtitánemberedet akit fölszopsz, előfölszopóid kőzé olyanok tartoznak, mint a csikidam, Rákay Pralype, Dopeman, Győzike, Kisgrofó, szóval ezek szerint nem fogaznak.
Azzal ne gyere majd, hogy az órát elfelejtette fölhúzni a harangozó…elektromosan műkszik és tápegysége is van.
Egy válasz
Aprócska, de nagyon fontos objektív tény. Valaki vette a fáradtságot és kinagyította az óra állását.
Az bizony 10 óra és 20 percet mutat, ami nem 11 óra után van…Deák, te se látod attól a nagy faszerdőtől ami körbevesz azt az egy nagylófaszt.
A felcsúti főtitánemberedet akit fölszopsz, előfölszopóid kőzé olyanok tartoznak, mint a csikidam, Rákay Pralype, Dopeman, Győzike, Kisgrofó, szóval ezek szerint nem fogaznak.
Azzal ne gyere majd, hogy az órát elfelejtette fölhúzni a harangozó…elektromosan műkszik és tápegysége is van.