Én tennék el befőttöt belőle, legyen télire pörkölthöz, szilvásgombócnak, aki szereti, vagy akinek van fagyója, lefagyaszthatja egyben is, persze, előbb jó kimagozni. Ha sok szilva van, a többit el lehet vinni a szeszfőszdébe pálinkának. Én is akartam vegyes gyümölcsből pálinkát főzetni a családi házban, ahol hordóban gyűjtöttem a lehullott gyümölcsöket, de a szállítás nehézkes lett volna. Akkor még volt szeszfőzde Kilián után az egyik utcában. Így nem volt más választásom, összegyűjtöttem a lehullott gyümölcsöket az avarokkal és beástam a fák alá trágyának őket.
‘„Ha nincs kollektív felelősség a jobboldalon, akkor nincs kollektív felelősség az ellenzéki oldalon sem. Ha Magyar Péter ahhoz kéri a szavazók bizalmát, hogy azok, akik az elmúlt évtizedekben – hosszabb vagy rövidebb ideig – építették a Fidesz rendszerét, vagy részesei voltak annak, most szembefordulva vele, mégis dolgozhassanak 2026-tól a közös hazáért, akkor mindazoknak is helyük van az ország újjáépítésében, akik az elmúlt 15 évben becsülettel harcoltak a Fidesz ellen. (…) Nincs igaza azoknak, akik azt állítják, hogy ezt a széles és sokszínű ellenzéki tábort csak az Orbán iránti gyűlölet tartja össze. Ezt a tábort az köti össze, hogy újra jogállami és demokratikus keretek között akarja megoldani az ország problémáit a jövőben.”
😀😁😂🤣😁😀 Még a nem doktor Simon is hangosan felröhögött.
Tényleg, kedves Ágnes?
Ehhez képest mást sem hallunk hosszú évek óta, csak azt, hogy így Orbán, meg úgy Orbán. Minden a miniszterelnök miatt van, legújabban már a viharokat is ő okozza. Mocskos Fidesz zeng a popkoncerteken, O1G-znek lépen-nyomon és soha, még egyetlen elhatárolódást sem hallottam ellenzéki politikusoktól. Az RTL zsoldjában álló Majka már addig ment a gyalázkodásban, természetesen saját bevallása szerint „csak” színpadi gegként, hogy ha máshogy nem megy, akkor akár le is lehet lőni Orbánt „
7 Responses
Én tennék el befőttöt belőle, legyen télire pörkölthöz, szilvásgombócnak, aki szereti, vagy akinek van fagyója, lefagyaszthatja egyben is, persze, előbb jó kimagozni. Ha sok szilva van, a többit el lehet vinni a szeszfőszdébe pálinkának. Én is akartam vegyes gyümölcsből pálinkát főzetni a családi házban, ahol hordóban gyűjtöttem a lehullott gyümölcsöket, de a szállítás nehézkes lett volna. Akkor még volt szeszfőzde Kilián után az egyik utcában. Így nem volt más választásom, összegyűjtöttem a lehullott gyümölcsöket az avarokkal és beástam a fák alá trágyának őket.
Al x
Aszalógépet is érdemes beszerezni, nagyon egészséges az aszalt szilva.
Dugd fel a seggedbe!
AlX
Í-vel.
Ez a kép az evolúciónak azt a tézisét igazolja, miszerint az ember a Xomtól származik.
még egy árulási paktum
Ágica már egyengeti neked az utat a TISZA-hoz.
‘„Ha nincs kollektív felelősség a jobboldalon, akkor nincs kollektív felelősség az ellenzéki oldalon sem. Ha Magyar Péter ahhoz kéri a szavazók bizalmát, hogy azok, akik az elmúlt évtizedekben – hosszabb vagy rövidebb ideig – építették a Fidesz rendszerét, vagy részesei voltak annak, most szembefordulva vele, mégis dolgozhassanak 2026-tól a közös hazáért, akkor mindazoknak is helyük van az ország újjáépítésében, akik az elmúlt 15 évben becsülettel harcoltak a Fidesz ellen. (…) Nincs igaza azoknak, akik azt állítják, hogy ezt a széles és sokszínű ellenzéki tábort csak az Orbán iránti gyűlölet tartja össze. Ezt a tábort az köti össze, hogy újra jogállami és demokratikus keretek között akarja megoldani az ország problémáit a jövőben.”
😀😁😂🤣😁😀 Még a nem doktor Simon is hangosan felröhögött.
Tényleg, kedves Ágnes?
Ehhez képest mást sem hallunk hosszú évek óta, csak azt, hogy így Orbán, meg úgy Orbán. Minden a miniszterelnök miatt van, legújabban már a viharokat is ő okozza. Mocskos Fidesz zeng a popkoncerteken, O1G-znek lépen-nyomon és soha, még egyetlen elhatárolódást sem hallottam ellenzéki politikusoktól. Az RTL zsoldjában álló Majka már addig ment a gyalázkodásban, természetesen saját bevallása szerint „csak” színpadi gegként, hogy ha máshogy nem megy, akkor akár le is lehet lőni Orbánt „