Meglátása szerint csak a pénz miatt van a kormánykritikus hangnem, jövőre pedig a Fidesz győzelme után a „majkák, azahriahok meg krúbik” megpróbálják visszanyalni magukat, és akkor majd el kell őket takarítani.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Meglátása szerint csak a pénz miatt van a kormánykritikus hangnem, jövőre pedig a Fidesz győzelme után a „majkák, azahriahok meg krúbik” megpróbálják visszanyalni magukat, és akkor majd el kell őket takarítani.
4 Responses
Orbán családjának gazdagodásáról is kérdezték a miniszterelnök jobbkezét a keresztény ifjúsági táborban
Már a keresztények is?
Egy rossz mozdulat és szétreped a mája 😀
én is folyton idegbe lennék egy örökre botoxvicsorba torzult fejű némber férjeként
Bring out the Gimp.