Miskolc. Ma Lillafüreden libegjünk

Országszerte négy helyszínen ismét megrendezik a Libegők Éjszakáját – ebből kettő a megyénkben van.

A budapesti Zugligeti libegő, a lillafüredi Libegőpark, a sástói Oxigen Adrenalin Park és a sátoraljaújhelyi Zemplén Kalandpark egyaránt meghosszabbított nyitvatartással, különleges esti programokkal várja az érdeklődőket.

 

Lillafüredi élmények a Bükk szívében

A park szombaton 10:00 és 22:00 óra között tart nyitva, lehetőséget biztosítva arra, hogy a látogatók megcsodálják a gyönyörű bükki naplementét a Jávorhegy csúcsáról, majd a csillagos ég alatt is élvezhessék a libegőzés élményét.

A szervezők számos kísérőprogrammal várják a családokat és párokat egyaránt. Az arcfestés mellett természethanggal egybekötött kvíz is várja az érdeklődőket, valamint esti libegős fotófal is felállításra kerül, ahol fotóversenyen is részt vehetnek a látogatók. A Falatozó 20:00 óráig üzemel, Fontos tudnivaló, hogy kerékpár szállítására csak 18:00 óráig van lehetőség, és a jegyeket a helyszínen lehet megvásárolni.

Bobozással együtt Sátoraljaújhelyen

A Zemplén Kalandpark Sátoraljaújhelyen szintén különleges élményekkel készül. A libegő itt 21:00 óráig közlekedik.

A sátoraljaújhelyi helyszín különlegessége, hogy az esemény ideje alatt éjszakai bobozásra is lehetőség nyílik egészen éjfélig. Az éjszakai árazás szerint a libegő retúrjegyek felnőtteknek 4000 forintba, gyerekeknek 3400 forintba, diákoknak és senioroknak pedig 3500 forintba kerülnek. A helyiek kedvezményes árakon vehetik igénybe a szolgáltatást. A bobpálya használata szintén éjszakai árazással történik, ahol egy csúszás felnőtteknek 2700 forintba, gyerekeknek 2100 forintba kerül.

 

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű