Miskolc. Rák Mónika 8-kor bezár Péntek esti láz. Milliárdokat égettek el az Avason

képernyőkép 2025 06 29 070834
1751087553807
1751087568450
1751087591548
1751087601409
1751087610954
1751087643110

Egy erre a napra hirdetett vendéglátós programon, délután 6 kor senki nem volt, csak a pincérek.

Pozitívum,  több helyen ültettek dekorációs céllal szőlőtőkéket.  Egy életveszélyes lépcsőn át lehet menni  a régi amfiteátrumhoz, ahol hajléktalanok főzőcskéznek.
Egy vállakozó aki itt fagyalatozót igért, nem halad.
A nyilvános WC továbbra is zárva.
Gyerekkel, gyerekkocsival megközelíthetetlen utak végén, az Avas tetőn lévő játszótér életjeleket mutat. A Kilátóban pénteken Rák Mónika 8-kor bezárt.
A kilátó melletti parkolóban meglepően sok autó áll.
Az nagy lendülettel elkészült épületek üresek, a tetejükön kiégett a fű.
A mulcsos utakat széttúrták a Vaddisznók. (?)

3 Responses

  1. A FIDESZ
    hiába cseréli le a nagy neveit, mert mi magát a Fidesz-rendszert
    cseréljük le!

    3
    2
  2. A magyar politikaértelmezés talán legfontosabb kérdése: hogyan állhatott elő az a helyzet, hogy Magyar Péter válhatott Orbán Viktor egyetlen esélyes kihívójává? Ki, hogyan és miért részes abban, hogy ez a helyzet előállott?

    2
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű