






Egy erre a napra hirdetett vendéglátós programon, délután 6 kor senki nem volt, csak a pincérek.
Pozitívum, több helyen ültettek dekorációs céllal szőlőtőkéket. Egy életveszélyes lépcsőn át lehet menni a régi amfiteátrumhoz, ahol hajléktalanok főzőcskéznek.
Egy vállakozó aki itt fagyalatozót igért, nem halad.
A nyilvános WC továbbra is zárva.
Gyerekkel, gyerekkocsival megközelíthetetlen utak végén, az Avas tetőn lévő játszótér életjeleket mutat. A Kilátóban pénteken Rák Mónika 8-kor bezárt.
A kilátó melletti parkolóban meglepően sok autó áll.
Az nagy lendülettel elkészült épületek üresek, a tetejükön kiégett a fű.
A mulcsos utakat széttúrták a Vaddisznók. (?)

3 Responses
A FIDESZ
hiába cseréli le a nagy neveit, mert mi magát a Fidesz-rendszert
cseréljük le!
A magyar politikaértelmezés talán legfontosabb kérdése: hogyan állhatott elő az a helyzet, hogy Magyar Péter válhatott Orbán Viktor egyetlen esélyes kihívójává? Ki, hogyan és miért részes abban, hogy ez a helyzet előállott?
Iskolázottság….oktatás…..ázsiai kultúra……