Miskolc. Összefoglalva. A barlangfürdő nem nyított ki, viszont a strand sem, mert több mint két hete csőtörés volt…Bravó

Akkor összefoglalva. A barlangfürdő nem nyított ki, viszont a strand sem, mert több mint két hete csőtörés volt…Bravó

A nap

10 Responses

  1. Nem baj, egyszer talán lesz libegő, ami persze gazdaságtalan lesz, és hetente elromlik, de toca majd henceghet vele.

    18
    2
  2. Mi a faxnak libegő.
    Tapilcát már Kriza idején eXnkné Sztán Anikó. Azért tette ki Kriza bácsi. Aztán most visszafúrta magát . Egy darabig még. KalandtúraXztikát. Honnan kaparták elő most ? Reméljük Tóth Szántai és Matist,ák Éva lassan Csöbörrel megteszi a lépéseket .

    13
    1
  3. Tényleg undx amit Czinkné csinál.
    Nagy magyarozik , semmi köze se volt az egyházhoz gyermekkorától. Most meg szentet játszik.
    A templom közelébe nem járt soha.
    Na ez az undány. Es megakarja magyarázni a dolgokat az érzéseket.
    Összecsődítetze a barátokat szomszédokat buliznak egy jót és szenteskedik.
    Az egész nő egy csődtömeg.
    Munkájához végképp nem ért sajnos.
    Csak kell egy közeli hely neki a pályázatok miatt. A 100 milliokat csak igy lehet pályázni fidesz közelueknek.

    11
    2
  4. Ez a város halálra van itélve. Pusztulat, leépülés, magatehetetlen városvezetés, akik várják a csodát.
    Mi pedig várjuk a kormányváltást jövőre. Már csak ebben reménykedhetünk.

    18
    6
  5. Már régen megjött a lóvé!!!!!
    30-40-50 munkás nekiállt volna, nem hiszem el, hogy 4-5 hónap alatt nem csinálták volna meg a barlangot. A vendéglátosok meg szopnak! Szopja ki a faszom 8nkább ez a buzi tóx xt geci, pedig minden reményem benne volt!!! De főleg ez a tetves nagydX Xes geci!!!!!!!!! A pénz megvan, csak az akarat hiányzik!! Az asztalra kell csapni, hogy gyerünk fiúk, azonnal emelt létszámmal nekiállni, és pár hónap alatt meglegyen……..
    Szarik itt mindenki, mindenre!!!!!

    6
    2
  6. Ott a mészáros fürdő…
    ott lehet áztatni…
    a Tiszaújvárosi is véletlenül égett le…

  7. Orbán Viktor axfrusztrációját láthatjuk a homoszexuális emberek elleni harcban.
    Nem Orbán Viktor az egyetlen apa, aki sehogy vagy csak nehezen tudja megemészteni, hogy az egyetlen Xs, aki soha nem fog bXlapvetően konzervatív embernek nem lehet ezt könnyű megemészteni, egyébként rengeteg film, sorozat szól erről, nekem a kedvencem amúgy a Modern család, ami tök jól mutatja be azt, hogy két apa hogyan viszonyul ahhoz, hogy a fiaik kapcsolatban élnek.
    Orbán Viktor fia, Orbán GáspárX Ezt mindenki tudja róla, én még azt is tudom, hogy melyik – amúgy ellenzéki – politikussal kavart. Orbán Viktor ezt láthatóan nem tudja megemészteni, valószínűleg nem tud mXnak, sem saját magának, amiért GáspXlett. Pedig ez nem bűn, ami miatt meg kellene bocsájtani, ez nem Orbán Viktor hibája, nem OX ez senkinek sem a hibája. AX
    Orbán Viktornak a saját fejében kellene rendet tennie, elsőként meg kéne tanulnia szeretni a saját, Xmeg kéne tanulnia elfogadni ezt a szituációt, együttélni vele, és reménykedni abban, hogy a Xmegtalálja élete szerelmét, aki egy férfi lesz, és aki mellett boldogan fog tudni élni. Azonban erre nyilvánvalóan alkalmatlan, irtózatos frusztráció és düh lehet benne, és ezt a teljes homoszexuális közösségen éli ki. Mikor Orbán a melegekről beszél a legaljasabb módon, amikor a Pride betiltásával fenyegetőzik, amikor a homoszexuálisokkal szemben rohan ki, akkor valójában a saját dühének a manifesztációját láthatjuk, a sX
    Orbán Viktor fXán Viktor egyetemi szobatársa, a Fidesz alapítója Szájer József szintén homoszexuális. SXis az. Bese atya is. A kormánynak van még további homoszexuális tagja. A Fidesz frakciójának is. És van pofájuk üldözni a melegeket. A képmutató hétszázát ezeknek. Mindent megteszek, hogy ott lehessek az idei Prideon, maszkot sem fogok húzni

    1
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű