B-2 lopakodó bombázók indultak el

b 2 spirit refueling
„B-2 lopakodó bombázók indultak el a Missouri állambeli Whiteman légibázisról nyolc KC-135 Stratotanker légi utántöltő támogatásával.
A repülőgépek a jelek szerint Diego Garcia, az Indiai-óceánon található stratégiai fontosságú amerikai katonai bázis felé tartanak.
A B-2 Spiritet nagy hatótávolságú csapásmérő küldetésekre tervezték, és képes hagyományos és nukleáris fegyverek célba juttatására egyaránt.
Ez az egyetlen olyan amerikai repülőgép, amelyet kifejezetten arra terveztek, hogy erősen védett célpontokat, például földalatti létesítményeket semmisítsen meg.”

3 Responses

  1. Tehát ez nem Izrael,hanem Amerika háborúja.A szokásos antiszociális, defektes óvodás,aki a nagyhatalmú, befolyásos apukájával hőbörög.Szárazföldi hadművelet,szemtől szembe,az már nem megy.Csak fölülről, távolról, mások eszközeivel, bokor mögül.

    1. hja mert az irániak ott álltak két lábbal a földön Izrael határán szemtól szemben, na húzzál idióta …

  2. Szárazföldi hadművelet 😀 😀
    Nem megy, van közbe néhány másik ország
    Amúgy az ötlet kiváló, egy ilyen gyengeelméjű zsugorított majomfejűtől, mint te, főleg.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű