majd akkor győztök ti elmebajosok, amikor a pina danolni fog! Erer már most mérget vehettek! 2 3 Válasz
Csak seggfejek és szexuális elfojtásokkal küzdők gondolhatják ,hogy győztek.Ami most történik, az csak a hülyék megtévesztése,altatás. 2 2 Válasz
5 Responses
majd akkor győztök ti elmebajosok, amikor a pina danolni fog!
Erer már most mérget vehettek!
Csak seggfejek és szexuális elfojtásokkal küzdők gondolhatják ,hogy győztek.Ami most történik, az csak a hülyék megtévesztése,altatás.
A libsik lenyomták Orbánékat. Nem tudom másképpen értelmezni
A libsik tanuljanak történelmet,mert a történelem ismétli önmagát !
Közelében sincsenek ennek még, sajnos.