Magyar Péter válaszolt Mészáros Lőrincnek: Bilincs, bilincs, rács, rács

Válaszolt a Tisza Párt elnöke Mészáros Lőrincnek, aki hétfő este írt nyílt levelet Magyar Péternek. Ahogy azt is, a választ is változtatás nélkül közöljük:

„Tisztelt Elnök-vezérigazgató Úr!

Megtisztelő, hogy oly drága idejét rám vesztegette, hiszen ezen írás megszerkesztése alatt, az ön órabérével számolva, legalább 50 millió forinttól esett el.

Remélem, Várkonyi Andrea kommunikációs csodacége nem számlázott sokat a helyesírási hibáktól hemzsegő levélért.

Megtisztelő, hogy ilyen jól emlékszik a találkozásunkra, bár kicsit sértő, hogy a másodikat elfelejtette (ennek részleteiről majd később).

Egészen megható, ahogy a becsületes módon történő meggazdagodásának részleteit ecseteli. Biztos nem csak nekem kellett zsebkendőbe törölgetnem a könnyeimet.

Mészáros Úr,

Régóta járom az országot. Nem magángéppel, vagy helikopterrel. Nagyon sok becsületes, kétkezi munkással, köztük gázszerelővel is találkoztam. Mindannyian büszkék az elért eredményeikre és az elvégzett munkára. És ami még fontosabb, nyugodtan alszanak. Na jó, nem 20 milliárdos jachton vagy bordeaux-i kastélyban, de nyugodtan. És még a honfitársaik szemébe is tudnak és mernek nézni.

Örülök, hogy ezt a csodás levelet kaptam öntől, de mivel volt szerencsém önt többször is személyesen meghallgatni, félek, hogy ezek nem az ön saját gondolatai.

Tekintettel arra, hogy ön hazánk legsikeresebb vállalkozója, biztos vagyok benne, hogy a honfitársaink hálásak lennének, ha megtisztelne azzal, hogy élő, egyenes adásban meséli el nekem, hogy milyen kemény munka és milyen heroikus küzdelem vezet ehhez, a nekünk földi halandóknak felfoghatatlan gazdagodáshoz. Várom szíves hívását, hogy mikor tudna életvezetési tanácsokat adni a magyaroknak. Ha segítségre van szüksége, elhozhatja az egyik felcsúti haverját is. A telefonszámomat ismeri.

A kommunikációs agytrösztjei által írt bornírt hazugságokra engedelmével nem válaszolok. Egy bizonyos szint felett nem megyünk egy bizonyos szint alá. Dehát ezt önnek nem kell magyarázni.

És mivel ön nagy harcos hírében áll, engedje meg, hogy a jól ismert zászló, zászló, szív helyett így köszönjek el:

Bilincs, bilincs, rács, rács.

Szívélyes üdvözlettel,

Magyar Péter”

16 Responses

  1. a pofájába kell xarni a poloskának.
    Arra sem érdemes ez a telefontolvaj, hogy eltapossák mint egy büdösbogarat.

    14
  2. „Bár kétségkívül hozzáad „Péter” jellemrajzához az a kis történet, ahogy az MBH Bank munkatársánál próbálja kizsarolni, hogy a cég karácsonyi rendezvényén minél közelebb ültessék Mészáros Lőrinc asztalához.
    Ugyanezt csinálta évekig Orbán Viktor évértékelő beszédein és Tusnádfürdőn is: fontoskodva mindig az első sorba könyökölte magát, hogy onnan tapsolhassa lilára a kezét a példaképét hallgatva.
    Ádám Laurának még 2023 őszén is azzal hencegett, hogy milyen közös szelfik vannak Orbán Viktorral a telefonjában.
    Az is csodálatos, hogy az MBH-val való levelezésében többször módosította, hogy melyik partnernőjét hozná a rendezvényre, kiemelve, hogy az ültetőkártyán nehogy egy másik hölgy neve szerepeljen.
    És hát Mészáros Lőrinc részvényeivel keresett 90 milliót belső információkat felhasználva – ahogy arról Vogel Evelinnek elhencegett.
    Amikor a turbóellenzéki olvasók röhögő fejet nyomnak Mészáros levelére a portálok cikkei alatt, akkor tulajdonképpen önmagukat röhögik ki, amiért képesek egy ekkora gerinctelen kaméleont a pajzsukra emelni.
    Aki természetesen az első adandó alkalommal fogja majd őket is elárulni — ahogy tette eddig mindenkivel, ha a helyzet vagy a személyes érdeke úgy kívánta.”

  3. Piaci alapon vasúti szállításnál elvérzett a Mészáros féle cég
    Közbeszerzés állami megrendelés az igen!!!
    Építőiparban 10-15% nyereséget produkálnak a cégek , közbeszerzés esetén 40% -ot
    Ebből jut repülőre , kastélyra

    1. Tudjuk!

      „Nyílt levél a tiszás ,,minden szép és jó lesz” nekibuzdultjainak

      Mottó: A saját vélemény-kalitkájából ,,áradó” M.P. mérgezés általános és addig fog tartani, míg nevezett bálványuk következmények nélkül mérgezheti a nyilvánosságot. Az ellenszérum 2026 tavaszára mindenki rendelkezésére fog állni, ami azt jelenti, hogy egy helyesen leadott szavazattal 4 évre védettséget szerezhetünk a pötyörői lélekmérgezés ellen.

      A tömegpszichózis indulatot gerjeszt, azt sugallja, hogy nem egyedül gondoljuk azt, amiben hinni szeretnénk. A kérdés csak az, hogy az indulatot gerjesztő személye vajon hitelesen képviseli a ,,minden jobb lesz” reményét.

      1. Az ígéret-halmazos próféták eleve gyanúsak.
      2. A sértettek még inkább.
      3. A bosszútól vezéreltek pedig a leginkább.

      A Tiszapárt vezérére mindegyik állítás halmozottan és egyidejűleg érvényes.

      Érveim a következők:

      Magyarország élhető közép-európai ország, ahol képességei és szorgalma szerint mindenki érvényesülhet. Kiszámítható adó környezetben, a páratlan családbarát intézkedéseknek köszönhetően, a fiatalok szja mentességével, egymillió munkahely teremtésével – egymillió tiszás lépegetés helyett – mindezek csak jelzés értékű töredékei annak a következetesen vitt gazdaságpolitikának, amit a kormányunk képvisel. Nem beszélve a mindennapok nyugalmáról, ahol gyermekeink, unokáink és mi szülők is biztonságosan, félelmek nélkül élhetjük mindennapjainkat a lakókörnyezetünkben.

      Ez tény, aki mást állít, az a fentebb tett három állításom alanyának áldozata.

      Olyan világ nem létezik, aminél szebbet, jobbat, prosperálóbbat ne lehetne ígérni. Ha viszont valaki, jelesül Magyar Péter, aki egy éve még szuperlatívuszokban beszélt 5 milliós havi segéllyel a Fidesz-megtűrtjeként a kormányzati Kánaánról, de mióta saját lábára állt, helyesebben állították, a nemzetközi elvárások jegyében úgy szidja egykori kenyéradóit, ahogy egy szabadszájú kocsis se lenne képes a lovát, és az utolsó szögig mindent ócsáról és gyaláz, mintha nem lenne holnap. Itt azért el kellene gondolkozni a tiszás áradóknak azon, hogy mennyi a realitás vezérük ,,minden jobb lesz” címkézésű ,,szeretetországában.”

      A második pontom alátámasztására jegyzem meg, hogy kétli-e bárki, hogy Magyar Péter egy végletesen sértett ember? A sértettségéből fakadóan nem a realitás vezeti, hanem az eszközeiben nem válogató revansvételi szándékának vet alá mindent és mindenkit maga körül.

      A sértett ember nem feltétlen bosszúszomjas. Magyar Péter ellenfeleiről tett lekezelő nyilatkozataihoz nem szükséges pszichológusnak lenni, hogy megállapítsuk torzult személyiségének megannyi tünetét köztük előkelő helyen említve csillapíthatatlan bosszúszomját.

      Egy olyan csekkfüzet ő, amelyre garanciát az állításai jelentenek csupán. Akiről folyton az derül ki, hogy hazudik, ki hinné el, hogy egycsapásra, hatalmi helyzetben megváltozik?

      Áradó támogatói se hihetik komolyan egyetlen szavát se ennek a politikai kalandornak, jellemtelenség-bálványnak. Emlékeztetni
      szeretnék egyetlen bagatellnek tűnő ügyére. Nagyképűen azt állította, hogy:

      Ő ,,odáig soha nem süllyedt volna, hogy a Fidelitas tagja legyen.”

      Ezt követően a jobboldal bemutatta a nyilvánosságnak Pötyörő saját, gyöngy betűivel kitöltött és aláírt belépési nyilatkozatát. Ezután egy minimális erkölcsi tartással és lelkiismerettel bíró ember a föld alá süllyedt volna szégyenében, de neki a pillája sem rebbent.

      Tisztelt, de részemről meg nem értett tiszás ÁRADÓK!

      Magyar Péter szerint 314 nap van a 2026-os választásokig. Ebben is hazudott előzetesen, hiszen eleddig egy bekövetkező, előrehozott választásról pampogott, aztán kiderült, hogy bemondásainak annyi az értéke, mint a család elsődlegességéről hirdetett tanainak. Az szórja az igét, aki családját is faképnél hagyta – pontosabban őt hagyták ott – a kínálkozó politikai lehetőségért, ránk szabadítva kéretlen vergődését.

      Az égről lehazudott összes csillag is kevés lesz számára a jelenlegi Magyarország helyett hazudott szeretetországa létrehozásához. Ugyanis a határozatilag kihirdetett SZERETET nem létező fogalom, így az általa vízionált utópia minden vonatkozásában hamis, mint ő maga. Több millió kormánypárti szavazó a szeretet fogalmát utolsó utáni helyen se fogja ájtatoskodó személyéhez kötni, akkor meg miről beszél?

      314 nap még nagy idő. Ideje lenne írásom megszólítottjainak gondolkodni és nem az indulat-vezérelt könnyebb utat választani, ami az Európai Egybesült Államok téveszmés és alárendelt szerepéhez vezetne hazánk számára, kizárólag az O1G-s fixáció botorságának eredményeként.

      Hajrá tiszások, vezéretek agyhalottazása ellenére mutassátok meg, hogy képesek vagytok felelősségteljes módon gondolkodni.
      Szívből köszönöm, előre is.

      A mellékelt képen M.P. letagadott, Fidelitas-os, gyöngy betűivel alááírt belépési nyilatkozata látható.

      Van még kérdés?”

      1. Mond a neved, neked is bármikor csinálok ilyet! Gyöngybetűvel…
        Van még kérdés?

    2. Márki -Zaynál is ezt mondtátok. Nem győztük az öngólokat számolni. 😁😂🤣😀

      2
      4
  4. „Magyar Péter nagyon távol áll a hatalomtól és nagyon távol is fog maradni igen, igen, igen így lesz”.

    1
    4
  5. Gyurcsánynál, Vonánál, majd Jakabnál, Márki Zay Péternél is azt mondtátok na most na most tényleg legyőzzük a fideszt és negyedjére is mindig fidesz kétharmad van. Most azt mondjátok na majd MP Magyar Petike a messiás majd ő leváltja Orbánt. Ugyan az lesz mint a többieknél. „Mert ugyanazt a szart kavarjátok csak mindig más kanállal”. vagyis az eredmény ezért mindig ellenzéki bukta. Tanuljatok az elődöktől. 😀 Vagyis? Jön a fidesz ötödik kétharmad pajtikák. Már ez most tudható jó előre jobb erre készülni.

    1
    5
    1. ha annyira biztos, hogy jön akkor, miért nem arra készültök?
      különben is, kitömve már nem lesz az igazi

  6. MP üzenete ML-nek, hogy bilincs, bilincs, rács, rács üzentgessetek csak kell ez a fidesz ötödik kétharmadhoz. 😀 😀 Minél erősebbet mondtok annál erősebb lesz jövőre a fidesz ötödik kétharmad. 😉 Csak gondoltam szólok jó előre.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű