Egy 14 és egy 15 éves fiúval. A helybeli fiatalok a vasgyár városrészben kerékpároztak január 15-én délután, amikor leszólítottak egy 12 éves gyermeket. Először elektromos cigarettát kértek az útonállók és az egyikük arcon is ütötte a sértettet, majd elvette a fülhallgatóját és eltekertek a helyszínről. A rendőrök még aznap gyanúsítottként hallgatták ki a rablókat, majd őrizetbe is vették őket.
