Harsogó trombitaszó, trágár szavak, lökdösődés, bekiabálás. „Lázár takarodj!”-tól a Csöbör Katalin megszólalása alatti hangos felhördülésig, pfujolásig minden
Előre lebeszélt és leegyeztetett fideszes kérdezők voltak beépítve a tömegbe.
Lázár János miskolci fórumán a színpad közelében tolongtak a kirendelt miskolci fideszes önkormányzati egykori és jelenlegi képviselők. Elsők között ők és a nekik kiszolgáltatott, elkötelezett Miskolc környéki polgármestereknek adta meg a miniszter a szót.
Úgy látszik, hogy Kiss János fideszes országgyűlési képviselő sem fut össze gyakran a miniszterével, ha itt – egy utcafórumon – tudta csak a kérdéseit feltenni! Sőt, Szirma-Martinkertváros fideszes képviselője hiába kérdezett választ nem kapott, pedig ők egy hajóban eveznek.
A fideszes rászervezés ellenére nem számítottak arra, amit itt kaptak! Folyamatosan harsogó trombitaszó, trágár szavak, lökdösődés, bekiabálás. „Lázár takarodj!”-tól a Csöbör Katalin megszólalása alatti hangos felhördülésig, pfujolásig minden volt.
Önkormányzati képviselőtársammal, Mokrai Mihállyal kérdésekkel készültünk, hiszen a parlamentben és a közgyűlésben is csak formalizált keretek között zajlik egyoldalúan, a rogáni mantrákba fogalmazott válaszadás. Nem kérdeztünk -így utólag azt mondom – nagyon helyesen, mert ez egy lakossági fórum volt, ahol a lakosságnak van joga kérdezni. Ők ezt hibátlanul megtették Miskolc nevében.
Nagyon sok tévedés volt a Lázárinfón: pl. a rosszul kiejtett pályaudvarunk nevétől kezdve, az értelmetlen libegőépítésen át a vidéknek nevezett Tetemvár városrésszel bezárólag. A Csöbör-Kiss-Kovács Fidesz hármas nem kellő alapossággal készítette fel a fórumra Lázárt.
Csöbör Katalin Lázár köszöntésekor azt mondta, hogy a miniszter többször járt már városunkban és szerzett bőven már tapasztalatot. Nos, amiben tegnap este része volt, gondolom nem teszi el a szép emlékek közé. Mészáros Lőrinc szavait idézve: „Bátorak” voltak a miskolciak.
Igen! Ez a valóság, amit a Fidesznek így „hálált meg” a választópolgár.
3 Responses
Mi ez? „Mokesz jelenti Búgócsigának, Mokesz jelenti Búgócsigának…” 😁😂🤣
Kár gőzért! Hergelj csak tovább a fészbukodon. Fent van a jutubon, ki mikor mit kérdezett, milyen válaszokat kapott, ki mondta a „vidéket”, stb.
Miskolc jellemzően megtévesztett, elbutított lumpenproletárok és provokáló bolsilibsi paraziták városa.Ez a csorda ennyire képes.Üvöltözni,csápolni,lázadni minden és mindenki ellen.Rozzant, hatalomból kiesett komcsi paraziták irányítják őket a háttérből,minden tudásuk ennyi.Lázítani, szart kavarni.Ideje lenne már számonkérni a több évtizede romboló, züllesztő tevékenységüket, melynek következtében Miskolc nem tud kimászni a gödörből!
Ki tudna ezektől az ingyenélőktől akár egyetlen értelmes gondolatot idéznbi?
Ezek fogják Miskolcot felvirágoztatni?
Mit csinált a kdnp Kriza alatt?
Amit M.Petire költött a város, abból mát az egész belvárost fel lehetett volna virágoztatni.
3 Responses
Mi ez? „Mokesz jelenti Búgócsigának, Mokesz jelenti Búgócsigának…” 😁😂🤣
Kár gőzért! Hergelj csak tovább a fészbukodon. Fent van a jutubon, ki mikor mit kérdezett, milyen válaszokat kapott, ki mondta a „vidéket”, stb.
Miskolc jellemzően megtévesztett, elbutított lumpenproletárok és provokáló bolsilibsi paraziták városa.Ez a csorda ennyire képes.Üvöltözni,csápolni,lázadni minden és mindenki ellen.Rozzant, hatalomból kiesett komcsi paraziták irányítják őket a háttérből,minden tudásuk ennyi.Lázítani, szart kavarni.Ideje lenne már számonkérni a több évtizede romboló, züllesztő tevékenységüket, melynek következtében Miskolc nem tud kimászni a gödörből!
Ki tudna ezektől az ingyenélőktől akár egyetlen értelmes gondolatot idéznbi?
Ezek fogják Miskolcot felvirágoztatni?
Mit csinált a kdnp Kriza alatt?
Amit M.Petire költött a város, abból mát az egész belvárost fel lehetett volna virágoztatni.