A harcosok klubja egy alternatív valóság kiépítése és fenntartása. Küldjél

Tisztelt Szerkesztőség
(Eredeti helyesírással)
Mi ez a nagy szakértősködés a COVID 19 körül
Talán a denevérek és a tobzoskák szabdíitták ránk
Amerikán kívűl még 50 orwszéágban voltak méreglaborok
Közte Ukrajnábnban is voltak mérteglaborok
Igen
A COVID 19 vyírust mesterségesen éállíották elő
Külön rasszokra,
 kelet európaikra
Ázsiaiakra
afrikaiakra stb.
Magyarorzságon az oropvosk a gyógyszergyárak utasításait hajtják végre
A magyar orvosoiknak fogalmuk sincs mi ez a COVIOD 19 és hugyan szabadult rá
Orbán a sleppje, és apereputtya semmit nemadott az embereknekaz öszeharácsolt énzből
Orbán ezen is azt nézi hhogyan td nyerészkedni
A FIDESZbőla jó szándéákú de egtévedt hüplyéket fel kell világopsítani az igazságról
De a menthetetlent nem kell erőltetni
Igen
Hagyjuk már ezt a magyaqr zsebre dolgozó orvostársadalmat
A saját népével nem fog szembe menni az embert
Az más dolog hugy ez zel a piti kis
Németek meg is monsdták egy az egybe
pacekba
Annyi pénzt adnak amivel nem menek csődbe az érdekeltségeik
Ők ewgyértelműen nem támogatják Orbánt és pereputtyát és a sleppjét
Korrupció van NémetorezsgbanAusztriában is
Ilyen arcátlan mértékű korrupciót nem hajlandóak támogatni
ezta békjkét nehéz lenyeletnei a Németoerzséggal
Amíg Orbán az elnök addig uniós pé.hnzek nem jönnek
20 milliárd EURPO-bóll csepgtetnek amíga pofájkéát kell nnézni mint oroszg eső szuáműú embere addig pénzek nem jönnek
Ezt a fajta korrupciót a németek nemtámogatjéák
németoezség befolyés az európai unióban nagy
ha mér ők nemtámogatják orbánt m ega perepuuttyot akkor a többi is besoirol mellé
Naponta borulnak ki ügyek
Paks 2
eza doog nem fog megvalósulni orosz tecnológiával
Az európai atomenrgewtikai ügynüöökség elkaszálta
Finnországnak is voltegy bulija hugy az orsz kivetlezővelakarták megc sinálni
Ez a dolog
Sajnos anyugati rosazgoknaka apénz mint firkósbot ott van a kezükben
Nem elégszik mega pénzzel
Hogy lehet ilyen arcátlan módon
Orvosi rendelő
Háziorvosi rendelő
Fogorvosi rendelő
Utak
Közszolgáltzatások

Ezrt választjék meg

Nem azért hugy egy klientúrát kitömjön pénzzel
meg akkora botrány van ebből hugy mér sem anémetek meg más európai orszg sem finanszírozza
Mwegválaszthatjáka magyarok rbáűnt de nem fggják ezt abefizetőú orzsgok ezta fajta korrupciót támogatni
Jogi és pénzügyi aranciák nélóül
Majd minden magyar érezni fogjaa zsebén
Nincs köze a háborúhoz
Ezt a fajta korrupciót nem támogatjéák
Van nyugaton
Kétszer annyiba kerülegy kilométer autópálya mintAsuztria, Németorrszg beleértvea német melós bérét is ami háriom,szorosa magyarnak
Az orsazégot szétloptákl
Össze visza hazudozakamédiában
Lejérattáka korrupcióval és ezt a fajta koruciüt mér abefizető orszgok sem toleráklják
A harcosok klubja egy alternatív valóság kiépítése és fenntartása

Név és cím a szerk-ben

2 Responses

  1. Honnan van az írás?
    a „Hegedűs hadnagyok Klub”-jából?

    UNALMAS

    Paks2 beszállítói nem a nyugatiak, nem azért engedélyezték?

    ………………..
    Jó a példa:
    „A finnek még 2005-ben kezdték el építeni a francia típusú EPR-erőművüket két, már meglévő blokkjuk mellé, de csak mostanra lett üzemképes.
    12 év késéssel a tervezetthez képest, de végül mégis megkezdte működését a finnországi Olkiluoto-ban a franciák által épített, úgynevezett harmadik generációs, EPR-típusú atomerőmű 2021. december 21-e éjszakáján.
    ………….
    Meghibásodás miatt leállították az olkiluotoi atomreaktort
    2024. szeptember 9.

    Az olkiluotoi atomerőmű üzemeltetője, a Teollisuuden Voima (TVO) szerint hétfőn az Olkiluoto 2 atomreaktor áramtermelése a generátor meghibásodása miatt megszakadt. A cég azt nyilatkozta, hogy a tavaly tavaszi éves karbantartás során nem észleltek a generátor problémájára utaló jeleket.

    stb, stb.

  2. ‘Paks 2
    eza doog nem fog megvalósulni orosz tecnológiával”

    „Az EU vagy bármely privát pénzintézet adott volna 30 évre kölcsönt? Nem. max 15 évre. Erre a 15 évre a kamat 5% alatt maradt volna? Nem! Atomerőművet EU-s kivitelező képes lett volna a pályázaton elnyert áron és határidőn belül megépíteni? Nem (lásd Finn és cseh konkrét tényszerű példákat).
    A közutálatnak örvendő ruszkik képesek minderre? Igen. Amúgy a Roszatom jártas az atomerőművek építésében? Igen. Korszerű erőművet építenek? Igen. A ruszkik olcsón adják a hitelt? igen – amennyiben ők a kivitelezők is.
    Nem mellékesen melyiknek van több tapasztalata már meglévő orosz blokkok karbantartásában, a ruszkiknak vagy a franciáknak vagy az amcsiknak? Nos, ugye egyértelműen a ruszkiknak.
    Szóval fuss még három kört, aztán fújd ki magad, aztán felfrissült vérkeringéssel próbálj meg gondolkodni is.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű