Hadházy Ákos a Fülkében: Simán benne van a rendszerben, hogy Magyar Pétert el fogják vinni a rendőrök
A hatalom attól fél, hogy ha a tüntetők kint maradnak az utcán. Attól, ha Majdan lesz. A független országgyűlési képviselőt Kacskovics Mihály Béla kérdezte.
„Benne vagyok én is elég régóta ebben a fekáliában” – értékelt a Fülkében Hadházy Ákos. A független képviselő állítja, ő is látja, hogy a Fidesz egy jól kitalált csapdába vezeti őket, amikor a meleg-fóbiába csomagolja be „a teljes ellenzéket megfélemlítő törvényjavaslatot”, mely amúgy egyáltalán nem a Pride-ról, vagy az LMBTQ-jogokról szól. Szerinte a háttérben itt valami jóval súlyosabb van készülőben: a tüntetések betiltására játszik a lassan megrendülő, durvuló rendszer.
„Higgyék el: ezek ilyen rendszerek. Bűnözőkkel állunk szemben. (…) Ez nem egy demokrácia. Ezermilliárdokat ellopó bűnszervezetről van szó” – jelentette ki a képviselő. Szerinte simán benne van a rendszerben, hogy Magyar Pétert el fogják vinni a rendőrök – egyszerűen ebbe az irányba halad ez a rendszer.
Mi a különbség a „tüntikézés” és az ellenállás között? Miben téved Magyar Péter? Mi kell ahhoz, hogy elkerülhető legyen a fehérorosz-helyzet? Hadházy Ákost Kacskovics Mihály Béla kérdezte.

28 Responses
Ugyan már! Minek vinnék el Magyar Pétert?
„Magyar Péter szerint a sajtóban a lejáratása zajlik. Én máshogy látom. A volt kollégák, közeli barátok mondják el, ki is ő valójában? Magyar Péter nemcsak a saját családjának, de a barátainak és sok mindenkinek a környezetében rengeteg fájdalmat okozott. Újabb fájdalom ez most sok mindenki számára, hogy néznie kell ezt az aljas manipulációt.” Varga Judit
Jaja! Kérdezd már meg Döbrögit, hogy mi a véleménye Ludas Matyiról! Biztosan hasonló szépeket fog mondani!
Döbrögi…….. disznó….. a címkézés ócska bolsi trükk
Nem jön be nektek. És hol vannak már a címkézők?
„Mesterházy Attila: Ha nem áll ki ellenem, akkor Orbán gyáva!
Vona: Orbán ne üzengessen, ne legyen gyáva, álljon ki a vitára …
Gyáva Orbán nem vitázik. Gyáva sleppje pedig undorodik a demokráciától – írta ki a Facebookra Szanyi Tibor, szomorú szmájlival.
Gyurcsány: Orbán fut kihívója elől, gyáva alak. „A magyarok több mint ezer éve nyugat felé haladnak, nem keleti irányba.
Itthon: Mesterházy: „Viktor, ne légy gyáva, ülj le vitatkozni!” – HVG.hu
Gyurcsány: Orbán hazug, áruló és esküszegő « Amerikai Népszava …
Belföld: Mesterházy: Orbán beszéde hazug és gyáva volt – NOL.hu
Gyurcsány: Orbán egy szélhámos, hazug, gazember | Paraméter
Kuncze Gábor: az egész Orbán-rendszer hazug és álságos – ATV
„Miért hazudik Orbán kolléga?” – A kérdést Gyurcsány Ferenc tette fel.
Mesterházy: Hozzátette, hogy országunk ellen amúgy sem jött senki, ezért nem érti, hogy a „felcsúti Maradona” miért és kitől akarja megvédeni hazánkat.”
„Mesterházy: Viktor, hazudsz!”
Többek között, az ilyen kifinomult kirohanások miatt is, ilyenekkel nincs miről vitázni…”
Tudjuk hogy orbán egy gyáx xyar. Mi a kérdés?
semmi
ha bátrabb lenne, négyötöd lenne
2010, 2014, 2018, 2022, 20….
Ha Varga judit az xpedofil mentegető máshogy látja akkor inkább orbánra szavazok..:):):):
..:):):): =t csak szavazz a zseniális TISZA-pártra. Az abnormálisak kellenek a normálisak mellé.
Oké Pedofideszeském..:):):)
„… Azért mennyire tömören jellemzi a hazai ellenzék „színvonalát” az a tény, hogy egy egykori, harmadik vonalas fideszes, aki elárult már mindent és mindenkit aki csak segítette őt, odaát az ellenzék Messiása és utolsó reménysége lehet? De most komolyan. Ha Peti ott az egyetlen remény
a zOrbán ellen, akkor milyen a többi…?”
Ha az „Apa mondta” oldal megírta akkor már érdekel is…)::):)
Hja
a gyerek és a részeg is megmondhatja az igazat
Az igazat?Az titeket mióta érdekel nercsótány?
„Szerintetek tiszások, dékások, liberálisok, ha egy globálisan válságos időszakban ellopnak mindent, és még az Unió se ad pénzt, akkor el tudnák engedni a 25 éven aluliak SZJA-ját, tudnának 13. havi nyugdíjat adni, el tudnák engedni az anyák adóját, meg tudnák duplázni a családi adókedvezményt, tudnának Csokot, Babavárót, lakásfelújítási támogatást, Gyod-ot, Gyed extrát, hosszabb Gyest, adómentes Gyedet, Csedet adni? Tudnának határvédelmet, rezsicsökkentést, Modern városok, Magyaror Falu programat működtetni? Lenne nagyszülői Gyed, nők negyven, ingyen tankönyv, ingyen étkeztetés, ingyen tűzifa, Erzsébet program? Tudták volna komolyan emelni az orvosok, tanárok bérét? Lenne fegyverpénz, lenne kedvezményes országbérlet, vármegye bérlet? Vissza tudták volna vásárolni a MOL részvényeket, a repteret, az energia szektort? Lehetne rekord aranytartalék? Sokáig sorolhatnánk ezt, de inkább próbálja meg használni az agyazokat, ahelyett, hogy 23 éve papagájként ismételgetik ugyanazt a mantrát!Szerintetek tiszások, dékások, liberálisok, ha egy globálisan válságos időszakban ellopnak mindent, és még az Unió se ad pénzt, akkor el tudnák engedni a 25 éven aluliak SZJA-ját, tudnának 13. havi nyugdíjat adni, el tudnák engedni az anyák adóját, meg tudnák duplázni a családi adókedvezményt, tudnának Csokot, Babavárót, lakásfelújítási támogatást, Gyod-ot, Gyed extrát, hosszabb Gyest, adómentes Gyedet, Csedet adni? Tudnának határvédelmet, rezsicsökkentést, Modern városok, Magyaror Falu programat működtetni? Lenne nagyszülői Gyed, nők negyven, ingyen tankönyv, ingyen étkeztetés, ingyen tűzifa, Erzsébet program? Tudták volna komolyan emelni az orvosok, tanárok bérét? Lenne fegyverpénz, lenne kedvezményes országbérlet, vármegye bérlet? Vissza tudták volna vásárolni a MOL részvényeket, a repteret, az energia szektort? Lehetne rekord aranytartalék? Sokáig sorolhatnánk ezt, de inkább próbálja meg használni az agyazokat, ahelyett, hogy 23 éve papagájként ismételgetik ugyanazt a mantrát!”
Ha az „Dobó népe”!!!!!:):):):) oldal megírta akkor biztos így van….
DOBÓ NÉPE …LOL
Oké,xavér
Az ki?
Bízzál a 3. hatalmi ágban. 😁😀
„A ped:ofíliát, amely súlyos bűncselekmény, mélyen elítélem, mint minden normális ember a világon. Hatvan évem alatt soha, semmiféle ped:ofil bűncselekményt nem követtem el, ennek vádjával soha nem jelentett fel engem senki, és semmiféle, ped:ofíliával kapcsolatos hatósági eljárás nem zajlott, és tudtommal nem is zajlik ellenem, sehol a világon. Dúró Dóra a Mi Hazánk propagandistájának, Füssy Angélának hazug cikke nyomán rágalmazott meg, noha Füssy a cikke megjelenése után azt nyilatkozta a Telexnek, hogy tisztában volt vele, hogy semmiféle bűncselekményt nem követtem el. Ezért Dúró Dórát, Füssy Angélát, Bánsági Andort és az xxxxxxxxxxztőket a mai napon feljelentettem aljas indokból, nagy nyilvánosság előtti, jelentős érdeksérelmet okozó rágalmazásért. Remélem, Dúró Dóra nem tud majd mentelmi joga mögé bújni, és onnan folytatni rágalmazó lájk- és szavazatvadászatát
– írta, hozzátéve:
Magukat újságíróknak kiadó személyek keresik meg ismerőseimet, rokonságomat, és pénzt ajánlanak, ha engem besároznak, akár kitalált történetekkel is. A Magyar Jelen ordas hazugságait tökéletes bizonyítékokkal tudom a bíróság előtt megcáfolni. Nyomatékosan megkérek tehát minden ok nélkül nyomozót, hogy a magánéletemmel kapcsolatos kérdésekkel és tisztességtelen ajánlatokkal ne zaklassák családomat és ismerőseimet.”
„Napról napra egyre több honfitársunk érzi, hogy jövőre már egy másik Magyarországon fogjuk ünnepelni a húsvétot, és hogy újra lesz magyar feltámadás” – mondta a Tisza párt elnöke húsvéti videójában. Magyar Péter szerint a húsvét az egyik legszebb ünnepünk,
„amikor a fény legyőzi a sötétséget, a remény a reménytelenséget, a jó a gonoszt és az isteni az ördögit.”
SZOPIKÁLJAD MÉG ! 😂🤣😃😄😅😁😀
Pazmeg, Ákos! Nem működik az EU pályázati pénzeket védő mechanizmusa, a sok-sok szigorítás ellenére sem? Hát mi van itt? Ukrajna?
Mindketten a Fideszben voltatok. Akkor sem működött az EU utólagos finanszírozása ? ( a vagy fizetem vagy nem?)
Igazán bejelentkezhetnél Dollár Kingáékhoz, albérletbe. Éheznek. Kell a bevétel.
igazad legyen lópisztolyházy!
De te már a jövő héten előzetesben leszel, és remélem egy darabig nem engednek ki!
Nem leszel egyedül, ott lesz a monyamentumos wixer barátod is.
A reggeli sétán majd mindig találkozhattok a fegyház udvarán. Ott majd rájössz, ha nincs ló a szamár is jó!
Dédelgesse a fideznyikeket a böjte atyus
Tudjuk!
„A Böjte-ügybe ráadásul az ügy koronatanújaként bemutatott Mónika is bekavart kissé: időközben visszavonta a rágalmakat, és nyilvánosan bocsánatot kért a szerzetestől. Azt üzente, végre „sikerült eltávolítani a mérgező embereket, akik a maga fejét akarták általam”.
Végül kiderült az is, hogy az egész akció egyik gyúpontja egy Facebook-csoport volt, ahol olyan emberek gyülekeznek, akik valamiért ki nem állhatják Csaba testvért – és a bejegyzések olvasása alapján úgy általában rühellik a katolikus egyházat, a kereszténységet és mindent, ami Jézus Krisztussal kapcsolatos –, s néhány hangadó iránymutatásai alapján együtt kerestek fogást a szerzetesen. Itt aztán felbukkant mindenféle rágalom az abúzustól a molesztáláson át az ingatlanpiaci szürkezónáig, ám mostanra nem csak a nyilvános vádakat megfogalmazók hallgattak el. Egyre több csoporttag utal arra, hogy külső nyomás hatására vagy éppen saját sikertelensége, alkalmatlansága palástolása végett jelentkezett be „perdöntő bizonyítékokkal”; sokan a visszakozáson túl egyenesen bocsánatot is kértek a személyeskedésért és a rágalmazásért.
Később az Amerikai Népszava mellé felsorakozott a Mérce is: a szélsőbaloldali lap külön ehhez a projekthez igazolt „sztárt” Erdélyből: a Transindex egykori főszerkesztője (az egykori jelző később még fontos lesz), bizonyos Kulcsár Árpád csatlakozott a csapathoz – ahogy közösségi oldalán fogalmazott, azért, hogy részt vegyen egy több hónapos, határokon is átívelő nyomozásban. Az egyéves közös munka eredménye végül négy darab lejárató cikk lett, amire sem Kulcsár, sem az őt hadba küldők nem lehetnek büszkék. Merthogy a cikksorozat nem más, mint a tollforgató egy korábbi erdélyi akciójának koppintása, amelynek szintén csúnya vége lett. Akkor egy kolozsvári színész, Váta Lóránd volt a célpont. Az eljárás megdöbbentően hasonlított a két ügyben: a vád szexuális visszaélés, az újságíró pedig csak az állítólagos áldozatokkal interjúzott, a megrágalmazott személyeket meg sem kérdezte, a megfogalmazott állításokat cáfolók, az érintetteket közelről ismerők nyilatkozatait pedig egyszerűen ignorálta. Kulcsárnak 2017-ben azért kellett távoznia a Transindex éléről, mert a megrágalmazott színész pert indított, és nyert: a romániai bíróság kimondta, hogy a főszerkesztő rágalmazást és becsületsértést követett el. Most perről szó sincs, pedig esélyes, hogy ha sor kerülne rá, a bíróság ismét barackot nyomna Kulcsár Árpád fejére.”
Ha a mandiner írja a pedocsuhásról akkor nyilván igaz…:):):)
” ha a támadó támadója nem védekező támadó, akkor a védekező támadása nem védekezés, hanem a támadás védekezésének támadása.
Sőt ha a támadó védekezik a védekező támadásának védekezése ellen a támadó védekező támadásánál, akkor a támadó védekezése védekező támadás elleni védekezéssé válik.
Érted ugye?”
Halljuk magát a nercsuhást:
„De mi van azokkal, akik nem tudnak szabadulni a problémáktól? Például akit esetleg szexuálisan bántalmaztak…
– Akkor a társadalom előbb-utóbb keresztül lép rajtuk és leírják őket. Fonnyadt alma. Abból pálinkát főznek.”
Ezzel csak az a baj, hogy egyre több csontváz esik ki a tesvér szekrényéből. Egy darabig lehet terelni, meg az áldozatokra kenni, de a végtelenségig biztos nem
Pazmeg! Mennyi szekrényben, mennyi csontvázat szeretnének beleálmodni, aztán ezerrel ostorozni eftásaid?
Ócsk bolsi trükk.
Olyan mint az „orbán lop, csal, hazudik”
https://www.youtube.com/watch?v=BZOQyiyNJNg
„Szerintetek tiszások, dékások, liberálisok, ha egy globálisan válságos időszakban ellopnak mindent, és még az Unió se ad pénzt, akkor el tudnák engedni a 25 éven aluliak SZJA-ját, tudnának 13. havi nyugdíjat adni, el tudnák engedni az anyák adóját, meg tudnák duplázni a családi adókedvezményt, tudnának Csokot, Babavárót, lakásfelújítási támogatást, Gyod-ot, Gyed extrát, hosszabb Gyest, adómentes Gyedet, Csedet adni? Tudnának határvédelmet, rezsicsökkentést, Modern városok, Magyaror Falu programat működtetni? Lenne nagyszülői Gyed, nők negyven, ingyen tankönyv, ingyen étkeztetés, ingyen tűzifa, Erzsébet program? Tudták volna komolyan emelni az orvosok, tanárok bérét? Lenne fegyverpénz, lenne kedvezményes országbérlet, vármegye bérlet? Vissza tudták volna vásárolni a MOL részvényeket, a repteret, az energia szektort? Lehetne rekord aranytartalék? Sokáig sorolhatnánk ezt, de inkább próbálja meg használni az agyazokat, ahelyett, hogy 23 éve papagájként ismételgetik ugyanazt a mantrát!”