Miskolc. A világ felén legális fű, itthon üldözik

Nyomoz egy 32 éves miskolci és egy 33 éves aranyosapáti férfival szemben. A dílerek március 5-ét megelőzően Miskolcon több esetben marihuánát értékesítettek.

 

A nyomozók kutatást végeztek a férfiak lakhelyén, ahol többek közt 700 gramm cannabist, mobiltelefont, mérleget és csomagolóanyagot – illetve vagyonvisszaszerzés céljából több százezer forintot és egy személygépkocsit – foglaltak le. A rendőrök az akcióval több mint 350 adag feketepiacra kerülését akadályozták meg, amelynek értéke közel kétmillió forint.

A nyomozók őrizetbe vették a 33 éves elkövetőt, és kezdeményezték a letartóztatását is.

A rendőrség felhívja a figyelmet, hogy a kábítószerek élettani hatása kiszámíthatatlan, használatuk akár tragikus kimenetelű is lehet.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű