Beszáll a dinasztia a személyszállításba. A Tiborcz-féle Waberer’s

A flotta 170 buszból áll annál a személyszállítással foglalkozó cégnél, ahova többségi tulajdonrésszel vásárolta be magát a Waberer’s Csoport, amelynek főrészvényese a Dinasztia című filmből is jól ismert Tiborcz István, Orbán Viktor veje.

„A felvásárlással tovább diverzifikáljuk a Waberer’s Csoport tevékenységét” – közölte Barna Zsolt, a Waberer’s Csoport elnök-vezérigazgatója annak apropóján, hogy a cég megszerezte a PANNON-BUSZ-RENT 51 százalékát.

A személyszállítással foglalkozó cég 170 buszból álló flottával rendelkezik. A Waberer’s főrészvényese Tiborcz István, a 2800 kamion üzemeltető cég tavaly decemberben 70 százalékos, többségi tulajdonrészt szerzett a GYSEV fuvarozócégében. (Forrás: 444.hu)