Miskolc-Tapolca. Nyáron 100 millióhoz közelit az Ellipsum és a Strand havi bevétele

4 Responses

  1. Sajnos ha 100 millió lenne a bevétel 1 hónapban, még akkor is bőven veszteséges lenne. Egy elfuserált pénznyelő, sajnos. Nem tudom mit lehet ezzel kezdeni, mert ez a városnak nem jó.

  2. Hát, meg kell nézni, a pályázó mit ígért a megvalósíthatósági tanulmányban? Mit vállalt, mit teljesített? Kérdés, hogy aki befogadta a pályázatot, milyen adatokból dolgozott, hogy nem tűnt fel az ordító valótlanság, ha volt ilyen? Ki engedélyezte, miután kiderült, nincs hőforrás, ennek az energiafaló rendszernek és épületegyüttesnek a kivitelezését. A megvalósítás, a munka valódi értéke lefedi-e azt az összeget, amit kifizettek érte, mert mint tudjuk, eleve totális javítást igényelt. Ja, igen, a működés beindítására adott a kormány vagy 700 milliót, az hol van, mire ment? Miért nincs felelőse annak, hogy összekötötték az Ellipszumot a stranddal egy drága átjáróval, s nem használják. Szóval, számtalan megválaszolatlan kérdés. Akinek fontos, járjon utána. Így fenntarthatatlan…

  3. Ez a táblázat bizonyítja, mennyire mellé lőtt Kriza Ákos és csapata az Ellipsum koncepcióval.A cél az volt,hogy 365 napos fürdőt építsenek strand helyett, csak az alkalmazott eszközök, megoldások ezt nem teljesítík. Megtörtént a több milliárdos építés és a táblázat nagyjából annyi árbevételt mutat, amennyit egy jól működő nyári strand hozott volna tavasztól őszig. Most, már csupán ezekkel az eszközökkel bárki, bármit csinál, csak hatalmas veszteséget termel ez a komplexum.Nem kellene további évekig kísérletezni,csodára várni,fürdőt üzemeltető,képzett szakemberek és a világ fürdő trendjeit ismerő tájékozott polgárok számára világos, hogy ezt a kabátot újra kell gondolni !

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű