Megalakult 25 fővel az AVAS-TISZA Sziget-Miskolc csoport!

2024 szeptember 21.én megalakult 25 fővel az AVAS-TISZA Sziget-Miskolc csoport!
ÁRAD A TISZA! ❤️??

16 Responses

  1. ez nem ugyanaz a csapt mint a dk 2019-ben?
    Mindegy is HÉÉÉÉ FIÚÚÚK!!
    Üdv,
    Bandika!!!!!

    4
    3
      1. Hogy hogy honnan? Ő az a spicli, aki jelent róluk az egykori ÁVH mai embereinek…

        1. Ne fáradj!

          AXIÓMA: „A TISZA Szigetek is csak ott erősek, ahol erős a baloldali ellenzék.”
          ????

          3
          1
          1. Ezt az axiómát ugyanaz az elemző fektette le, aki szerint „A Fidesz pedig ott erős, ahol egy kiló krumplival le lehet fizetni az iskolázatlan, hiperpigmentált választókat.”?

  2. „Azt látom, hogy soha ilyen jó nem volt fiatalnak lenni Magyarországon, talán az Európai Unióban sem.”
    Magyar Péter

    2
    3
  3. Agyhugykő dk lesz tiszas, mszps dékás, jobbikos momuntumos, lmps fuggetlen de amugy baloldali erzelmű vagy szoclib, civil pedig fideszes, az meg kdnp-s ????

    2
    4
  4. Besz@rás! Átnevezték magukat. Mindegy ezeknek.

    Miskolc Kossuth kör
    Miskolc és környéke Kossuth kör

    „Az ország sorsa a te kezedben van, csatlakozz a Kossuth Körökhöz! Csatlakozom! Márki-Zay Péter. Keresd fel a legközelebbi Kossuth Kör közösséget!”

    2
    5
  5. Na vajon a képen szereplő résztvevők hozzá járultak ahhoz,hogy ez a poszt létrejöjjön? Imádnék egy bírósági pert ebből.

    1. Menj fel a fészbuk oldalukra. Odavannak az eszüktől.

      Ojjé! Van Szinva-Tisza sziget is.

      „Én elmegyek
      Itt az emberek
      Ahogy néznek rám
      Érzem, hidegek
      Hát addig megyek
      Míg lesz egy kis sziget
      Majd írok neked ????

      Nem szóltam neki
      Nem mondtam
      Nincsenek szigetek
      Csak azt mondtam
      Fiú, ég veled
      Várom a leveled”

  6. Hééé fiúk!!!
    jól látom hogy egy pepsibe benyomtak egy csillagszórót ünneplés gyanánt? vagy csak hallucinálok?

    1. Ááá! Szembejött a valóság

      A Szűcs Erika városrésznek van Tisza-szigete

      Már a Jobbik-Opportunisták sem provokálnak a Gesztenyés úton.
      A kanadai kalandból hazaérkezettek is lecsendesültek.

      Kell valami hajcihő.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű