Ma a választókerületben található Kilián-észak lakótelep közlekedési és parkolási gondjairól szerveztem lakossági fórumot. Persze más problémák is felmerültek.
5 Responses
Tombol az elszabadult hozzáértés. Semmi okunk aggodalomra, amíg ilyen kirobbanthatatlanok állnak a város élén. Tuti a további süllyedés.
5 Responses
Tombol az elszabadult hozzáértés. Semmi okunk aggodalomra, amíg ilyen kirobbanthatatlanok állnak a város élén. Tuti a további süllyedés.
A dagadt szemüveges még a városházán van? Meg tudja mondani valaki, hogy minek?
Ezek is miért nem tünnek el végre a vörös ködben?
Megint sebestyénnel álmodtál kiszes kölök? :):):)
Mert ott vagy a vörös ködben, és te még nekik is büdös vagy