Szerintem drogos, azért van bekötve a lába és a keze. A súlyos függőknél ez már a nagyon a végén jön ki. Válasz
2 Responses
Lakcím nélküli lakos.
Bárhol lakhat.
Szerintem drogos, azért van bekötve a lába és a keze. A súlyos függőknél ez már a nagyon a végén jön ki.