Januárban nyugdíjemelés jön, februárban pedig érkezik a 13. havi nyugdíj

Nyitókép: Koszticsák Szilárd/MTI

A költségvetési munkacsoport a jövő évi nyugdíjakról egyeztetett a mai ülésén. Varga Mihály a közöségi oldalán osztotta meg a részleteket.

Januárban nyugdíjat emelünk, februárban 13. havi nyugdíjat fizetünk

– írja a miniszter a posztjában.

A tavalyi 18,5%-os és az idei 6%-os nyugdíjemelés után a 2025-ös költségvetésben is biztosítjuk a januári emeléshez szükséges forrásokat, amelynek mértéke az éves várható inflációval megegyezően 3,2% körül alakulhat.

Varga Mihálytól megtudtuk, hogy

jövő év februárjában az Orbán-kormány immár ötödik alkalommal fizeti ki 13. havi nyugdíjat.

A kormány háborús időkben is betartja a nyugdíjasoknak tett ígéretét, megvédi a nyugdíjak értékét.”

– zárja sorait a miniszter.

Fotó: Egy friss miskolci nyugdíjas

 

***

2 Responses

  1. Na mi az? Apad a választótábor elkötelezettsége? Fel kell kicsit tüzelni, az uruk iránti hűséget? A csodatevő néhány ezer forint megold mindent. Csak így tovább!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű