Napi Gáti. Lakása közelébe telepítsen egy hasonló böfögős zajforrást

Kedves Veres!
Azon tünődtem, hogy ha az unokája kitörné a bokáját
Miskolc belvárosában, vajon mi lenne a véleménye az
épp regnáló polgármesterről. Aki most történetesen maga.
Ahová züllesztette a várost 5 év alatt, én bizakodó vagyok,
hogy lesz alkalma a másnak ásott vermek valamelyikével
személyesen is megismerkedni. Csak mert megérdemli.
Mi az hogy megérdemli, rászolgált.
Mint a Csengey-bömböldére is, a következő polgármestert
motiválni fogom, hogy a maga lakása közelébe telepítsen
egy hasonló böfögős zajforrást. Olyan 90 dB-est, akár
ismeri ezt a logaritmikus léptéket, akár nem
Ha ilyesmit szeret hallgatni, miért nem költözik vissza?
Nem kellene importálni ezt a szemetet Miskolcra.
Meg kell hagyni az ózdiaknak.
Üdvözlettel, Dr. Gáti Attila

16 Responses

      1. Aztán mitől rasszista , pláne műveletlen hozzászólás ez gátikám (vagy valamelyik debilleszármazottja…)?

        2
        2
  1. Nem szeretem Verest, de ez a büdös bunkó gáti nevű lény is eltakarodhatna a városból.

    12
    8
    1. Nem pont neki kellene, inkább az összes közpénzen fizetett érdemi teljesítmény nem produkáló ingyenélőnek. Mehetsz velül te is!

      4
      2
      1. És ha nem akkor mi lesz?Gáti megint posztol egy újabb fogalmatlan ökörséget?

        2
        1
  2. Vegyétek már meg a Pállfy -lakást ennek a Gátinak akkor megszabadul tőle a belváros.

    3
    5
  3. Száguldoznak a villamosvezetők, azért pereg szét a pálya. Nem minden a Veres miatt van.

    1
    3
    1. szocialista megőrzésre átvettük a pályát.

      „Közzétéve 2012. június 29. péntek : 77 PÁLYATESTI NÉPMESE egy sztárügyvédtől

      Simon Gábor szocialista országgyűlési képviselő csütörtökön sajtótájékoztatóján azt mondta, hetvenhét ügyben – köztük a városi vagyonkezelőnél kifizetett prémiumok és az új villamosok beszerzése miatt – tesz feljelentést a miskolci MSZP, számításuk szerint ezekben az ügyekben csaknem három és fél milliárd forint kár érte a borsodi megyeszékhelyet. Azt is közölte, hogy nagyjából ötven esetben hűtlen kezelés miatt tesznek feljelentést, de okirat-hamisítás, hanyag kezelés és hatóság félrevezetése miatt is a nyomozó hatósághoz fordulnak.”

  4. T.Dr.Gáti !
    Amennyiben a villamos-pálya része, akkor az MVK Zrt-re tartozik, ha nem, akkor a Városgondnokságra.
    Nem a Polgármester dolga.
    Remélem , 2024.10.01. után is megtalálja majd az aktuális „felelős”-t.

    3
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű