Kvalifikáció nem volt, becsengette aki akarta a nevezést és annyi. Sportértéke nem sok. A nap

Ez nem eu-s támogatott buliolimpia sztem. Az állam adott zsozsót a MEFS nevű egyetemi sportszövetségnek, aki továbbadta a szervezőknek állítólag. Kvalifikáció nem volt, becsengette aki akarta a nevezést és annyi. Sportértéke nem sok van, aki egy kicsit is igazolt sportoló az végigveri a mezőnyt. Ott viszik a piát a résztvevők a lidl-ből rendesen:):) Mondjuk rá lehet nézni több sportos résztvevőre, nulla jegyzett bajnokságban szerepelnek, hobbisportolók. Nem is számol be erről semmi sportmédium. Néző nincs, de miért is lenne??? Ez egy jó buli, sportolgatás sok egyetemistával. A rendezésre sincs tülekedés, aki akar az rendezhet kétévente. Akiknek a legjobb buli, azok az egyetemi sportszervező cég, a menza cég:):) Kicsit megújultak a kolik legalább, lett egy teniszcentrum (amire a teniszezők azt mondják nem lett annyira tuti). Hogy milyen a minőség, hosszú távon meglátjuk.

Egy válasz

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű