BRONZÉREMIG TEKERT SZLOVÁKIÁBAN LASÁNSZKI SÁRA MISKOLCI KERÉKPÁROS

A Kis-Galya KSE kerékpárosa a magyar utánpótlás válogatott tagjaként részt vett a Kids Tour of Slovenia nemzetközi országúti utánpótlás versenyen.

Az első napon 12 km-es időfutam várt az indulókra, ahol Sárának a harmadik helyet sikerült megszereznie. A második nap délelőttjén egy hegyi mezőnyversenyt kellett abszolválni, itt azonos idővel a negyedik helyen érkezett célba. Aznap délután egy 780 méteres körpályán megrendezett, 20 körös kritérium verseny következett, ahol Sára megnyerte a véghajrát és a futamot is. A harmadik napon 32 km-es mezőnyverseny várt a résztvevőkre. Sikter Zsuzsanna és Kirilla László tanítványának itt sikerült egy jó hajrát követően a második helyen célba érkeznie, mellyel bebiztosította bronzérmes helyét az összetett értékelésben – adta hírül portálunknak Szűcs István kommunikációs referens.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű