Ezt már kiraktad egyszer Pusztai…Mi van?Nem durrant akkorát mint amekkorára dk-s gazdáid számítottak? 7 4 Válasz
A büfészak gyenge, nem tudja felvenni a ritmust? Menjetek utcát seperni bölcsészkéim, ti vagytok az egyetem szégyene. 4 4 Válasz
3 Responses
Ezt már kiraktad egyszer Pusztai…Mi van?Nem durrant akkorát mint amekkorára dk-s gazdáid számítottak?
A büfészak gyenge, nem tudja felvenni a ritmust? Menjetek utcát seperni bölcsészkéim, ti vagytok az egyetem szégyene.
Na ez durva, es ezek utan meg akik ebben érintettek várost akarnak vezetni?