Ez a szobáztatós vén banya az. Egy parkoló fenomén, mindenhol ezt csinálja. Tud az utca közepén is parkolni vagy más kapubeállóján. Tessék szénné bírságolni! 10 Válasz
5 Responses
Egy újabb hatalmas fogas, köszönjük a miskolciak nevében!
Ez a szobáztatós vén banya az. Egy parkoló fenomén, mindenhol ezt csinálja. Tud az utca közepén is parkolni vagy más kapubeállóján. Tessék szénné bírságolni!
Rágalmazás és becsületsértés miatt a feljelentést megtettük! Üdvözlettel
anyád
fossál birka és keress még szabálytalanul parkoló autókat, addig sem ide irogatsz